Toplu Alım ve PCB Forumu Hakkında

Toplu Alım ve PCB » Forumca toplu malzeme alımı ve proje PCB'leri toplu satışı haberleri.

Toplu Alım ve PCB Forumu Hakkında

Okunmamış iletigönderen Hazar » 14 Oca 2008, 20:44

Bir süredir konuştuğumuz toplu alım ve PCB üretimi konuları için ayrı bir bölüm açmanın zamanı sanırım gelmişti.

Forumda hiçbir yerde yapılmadığı gibi burada da amaç ticaret değildir. Toplu alımlar, çok kişinin katılmasıyla maliyeti aşağı çekebilme, dolayısıyla herkesin kazançlı çıkması esasına dayanır.

Siz üyelerimizden bölüm için gerekli hassasiyeti göstermenizi ve maliyetler konusunda olabildiğince "şeffaf" olmanızı rica eder, iyi forumlar dilerim.

Hazar
Rüzgar ters esiyorsa, yelkenlerini rüzgar yönüne göre ayarlamaya bak; çünkü dünya çektiğin sıkıntılarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştıramadığınla ilgilenir.
ResimDIY Audio Türkiye Facebook Sayfası
Hazar
Site Sorumlusu
Site Sorumlusu

İl: İstanbul

Okunmamış iletigönderen Ersoy » 15 Oca 2008, 17:05

Hazar.

Ras ın pre si için bir fiyat alacağım. 50 adet lik. Yalnız pcb devrenin bilgisayarda çizilmiş haline ihtiyacım var. Benim çok kaliteli bordlar yapan bir fabrika ile bir balantım var. Adamların delikleri cnc tezgahında delebilmesi için pc ortamında hazırlanmış çizimlere ihtiyacı var. Senden ricam eğer Ras abimizden bulabilirsen ve bana yollarsan şahane olur. Aksi taktırde iş biraz zorlaşacak ama imkansız değil.

Ras ile bağlantısı olan sen miydin yoksa Sevgili Dr mi ? Dr ise bize bu konuda yardımcı olurmu?
Ersoy
DIY Audio Gurusu

Toplu Alım ve PCB

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir