Sistem saati: 04 Oca 2023, 20:53

News News of Serbest Kürsü

Site map of Serbest Kürsü » Forum : Serbest Kürsü

Ondan bundan şundan...

Kandil Mesajı

Herkezin Regaip Kandili Mübarek Olsun
Read more : Kandil Mesajı | Gösterim : 1207 | Cevaplar : 2

Micro işlemciler hakkında

Arkadaşlar ben bilgisayar öğretmenliği mezunuyum ve web programlama ile uğraşıyorum, elektroniğede ilgim var işte bu noktada yani bilgisayarla elektroniğin bir birine karıştığı micro işlemcilere ilgim var ama hiç bilgim yok. Acaba bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varmı aramızda.
Tabi diyeceksinizki burası bu işin yeri değil daha çok ses devreleri üzerinde yoğunlaşıyoruz ama belkide bu konulara da el atabiliriz ne dersiniz.
Biliyorsunuz mikro işlemci konusu aslında ekonomik değeri yüksek olan bi konu tabi bilmediğim için ...
Read more : Micro işlemciler hakkında | Gösterim : 1280 | Cevaplar : 2

forum kullanımı ve özellikler

merhaba

forumun hızlı kullanımı açısından son eklenen 10-20 mesaj türünde bir görünümle açılmasını kullanım olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Bu arada son eklenen mesajlar linkini biliyorum

birde forum sayfaları açılan explorer 7 sayfasında back tuşu falan kayboluyor.
Bunu siz mi ayarladınız yoksa farkında değilmisiniz.
Back tuşu bence önemli

Alpay
Read more : forum kullanımı ve özellikler | Gösterim : 1314 | Cevaplar : 1

Eurovision (rezilliği)...

4. olduk. Bunda birşey yok.
Sırbistan niye birinci oldu azer bülbül kılıklı kadın?
Ermenistana o 12 puanı kim gönderdi, kimler gönderdi :evil:

Fos ve fıs çıkmıştır. Bu arada ermenistan tutumumuz da hakikaten hepmiz ermeniyiz diyenlerin çoğunlukta olduğunu göstermiştir.

Rezil olduk rezil...

Resim
Read more : Eurovision (rezilliği)... | Gösterim : 1460 | Cevaplar : 4

baskı devre kardeşliği

bir öneri olurmu bilmem

Sunulan projeler ayrıntı ve özenleri ile herkesin ağzını sulandırıyor.Ama benim gibi olan kaç kişi var bilmiyorum ama baskı devre büyük sorun.

BAskı devreleri ortaklaşa imal edilen bir sistem kursanız maliyeti bölüşsek yada

projenin tipine göre önceden ödemeli veya spariş usulü ile kaç kişinin baskı devre istediği toplansa imalat yapılsa ona göre elimize temiz baskı devrelerimizi alsak. Biliyorum imalat aşamasıda bir eğlence ama şu koşuşturma dünyasında hobbyler de biraz işleri kolaylasak kötümü ...
Read more : baskı devre kardeşliği | Gösterim : 6190 | Cevaplar : 28

bravo diyorum ben

arkadaşlar merhaba
bende pandül sitesinin adminiyim. Doğa sporları yanında elektronik ile hobi olarak ilgileniyorum. Türkiyede emek harcanarak ortaya çıkarılan paylaşma amaçlı bilgi sitelerinde önemli bir bölümünde özensizlik, düzensizlik ve uydurmalık var olduğunu senelerdir gözlemlerim .şansa bir elektronik sitesinde gezeken yorumlardan birinde diyaudiotr linkine tıkladım. Ve bence türkiyede ki en kaliteli sitelerden biriyle tanışmış oldum. Yüzlerce sayfa içeriğin olması önemli değil ama olanların doğru dürüst ve tatmin edici olması, emek harcandığı belli oluyor olması beni çok ...
Read more : bravo diyorum ben | Gösterim : 1199 | Cevaplar : 1

Megadeth'in Ankaralı Turgut Cover'i :)

Gülelim biraz, muhteşem olmuş bence :D

http://www.youtube.com/watch?v=GzbTc2ug4aw
Read more : Megadeth'in Ankaralı Turgut Cover'i :) | Gösterim : 1334 | Cevaplar : 4

İstatistik

Toplam 26286 ileti • Toplam 2145 konu • Toplam 947 üye