30W 4ohm subwoofera Kabin yapımı

Entegreli Güç Yükselteçleri » Küçük ama çok etkili. Entegreli(tümdevreli) ses yükselteçleri ile alakalı soru(n)lar

Ynt: 30W 4ohm subwoofera Kabin yapımı

Okunmamış iletigönderen zunda » 30 May 2011, 14:44

azminiz konusunda sizi tebrik ederim ve yürekten destekliyorum tda 2030 bu kadar ısınıp işlemci soğutucusuna el degmeyecek kada ısı aktarması öncelikle ters giden bir şeyleri işaret ediyorki sonundada patlamış zaten devreyi düzgün tamamlayıp ortaya çıkarma kadar önemli olan bir diğer konuda baglantılarının kontroludurki en hassas yerde buradır hata affetmeyecektir tda 7294 stereo yu yaklaşık sizdeki sogutucu kadar bir sogutucu ile uzun süre stabil çalıştırabilbiştim sizde devrenizin enerji girişi dinyal girişi ve hoparlör çıkışının t ve - sine dikkat ederek devam etmelisiniz kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
zunda
DIY Audio Gurusu

İl: kütahya
Meslek: revizör.

Okunmamış iletigönderen RM36CB » 30 May 2011, 23:54

zunda yazdı:azminiz konusunda sizi tebrik ederim ve yürekten destekliyorum tda 2030 bu kadar ısınıp işlemci soğutucusuna el degmeyecek kada ısı aktarması öncelikle ters giden bir şeyleri işaret ediyorki sonundada patlamış zaten devreyi düzgün tamamlayıp ortaya çıkarma kadar önemli olan bir diğer konuda baglantılarının kontroludurki en hassas yerde buradır hata affetmeyecektir tda 7294 stereo yu yaklaşık sizdeki sogutucu kadar bir sogutucu ile uzun süre stabil çalıştırabilbiştim sizde devrenizin enerji girişi dinyal girişi ve hoparlör çıkışının t ve - sine dikkat ederek devam etmelisiniz kolay gelsin

teşekkür ederim.saolunuz.
dün tam işe koyuluyordum ki misafirler geldi.bakamadım.
bugünde daha öncesinde Antalyada yapmış olduğumuz işlerin beğenilmesi ve sonraki işler için verdiğimiz teklifin kabul edilmesi beni ve şirketimi sevindirdi.ancak devre açısından bir yandanda kalbimin bi köşesi buruk.yine yarın akşam yada çarşamba akşamı Antalyaya gidiyorum ve tahmini en aşağı 10gün kalacağım.gönül isterki bitirip gitmek ama acele etmek istemiyorum.
dediğiniz şekilde bende hata olduğu kanaatindeyim ve devreyi geldikten sonra tekrar süzeceğim.aynı zamanda bu 10gün çercevesinde eğerki zamanım olursa hata üzerinde araştırmalarda yapacağım.
her gün foruma girmeye calışacağım.
görüşmek üzere.
keyifli forumlar..
Kullanıcı avatarı
RM36CB
DIY Audio Fanatiği

İl: istanbul
Meslek: Elektrik Teknisyeni

Okunmamış iletigönderen RM36CB » 30 Haz 2011, 14:39

2 haftadan beri antalyadaydım.bu zaman zarfında bakamadım.ancak yine antalyaya gitmem gerekiyor.1 hafta istanbuldayım fakat yine projeye devam edemeyeceğim.
Kullanıcı avatarı
RM36CB
DIY Audio Fanatiği

İl: istanbul
Meslek: Elektrik Teknisyeni

Önceki

Entegreli Güç Yükselteçleri

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi