Cavalli DC Servolu Buffer Uygulaması..

Lambalı Güç Yükselteçleri » Bazıları klasik sever.. Lambalı ses yükselteçleri ile alakalı soru(n)lar

Cevap: Cavalli DC Servolu Buffer Uygulaması..

Okunmamış iletigönderen supernova » 12 Ağu 2009, 11:28

Emin abi kartları yeni görüyorum eline sağlık hakikaten süper olmuş.bukadar basımda uğraştırmıştır seni.teşekkür ederim kendi adıma.Lm4702 bastığını unutmuştum çok iyi oldu.Özgünle benim artık ufak bir hediyemiz olcak sana adettendir.istanbulda görüşmek üzere.. :) :)
"Başkalarının bilgisiyle bilgin olsak bile, kendi aklımız kadar akıllıyız."
Kullanıcı avatarı
supernova
DIY Audio Gurusu

İl: istanbul

Okunmamış iletigönderen fixxxxxer » 12 Ağu 2009, 11:38

e_cag yazdı:Günaydın,

Kartlar hazır. Özetle:

Dr: 1 adet Cavalli
Erhan: 1 adet Cavalli (LM4702 kartının hangi tasarım olacağına daha sonra karar verecek)
CanTan: 1 adet Cavalli, 1 adet MOS150
şeklinde Ankara'nın toplam kartları. Unuttuğum varsa bildirir misiniz? Erhan bu hafta yokum diyordu. Ankara postasını kendisine mi göndereyim, doğrudan herbirini sahiplerine mi?

Istanbul içinse Özgün ve Yıldıray'ın 1'er adet LM4702 ve Cavalli kartları hazır. Nasıl teslim almak istersiniz?

Bunlar dışında unuttuğum var mıdır? Cavalli buffer için 1 kart fazladan var ayrıca.

Abi merhabalar, eline sağlık, bugün veya yarın gelir alırım kartları, ya da Yıldıray la gelir alırız, buffer için fazla kartı "sahibi kesinlikle yoksa!" ben alabilirim abi, şimdi ilk buffer gc de olacak, 4702 için de düşünebilirim ileride, bütün malzemelerden birer takım fazla var çünki elimde. Haberleşiriz gün içerisinde. Tekrar teşekkür ettim abi.
Kullanıcı avatarı
fixxxxxer
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul
Meslek: Öğrenci

Okunmamış iletigönderen e_cag » 12 Ağu 2009, 12:02

fixxxxxer yazdı:Abi merhabalar, eline sağlık, bugün veya yarın gelir alırım kartları, ya da Yıldıray la gelir alırız, buffer için fazla kartı "sahibi kesinlikle yoksa!" ben alabilirim abi, şimdi ilk buffer gc de olacak, 4702 için de düşünebilirim ileride, bütün malzemelerden birer takım fazla var çünki elimde. Haberleşiriz gün içerisinde. Tekrar teşekkür ettim abi.

Köşesi eksik olan kart boşa çıktı, fazladan kastım odur. Veririm, sorun değil. İstemezsen yenisini de basarım. Akşam düğün bayram derken vaktim çok dar olacak. İsterseniz buyrun ama takılamayacağım maalesef.
Yaptım yaptım kutulayamadım.
Kullanıcı avatarı
e_cag
DIY Audio Gurusu

Meslek: Kimyager

Okunmamış iletigönderen fixxxxxer » 17 Ağu 2009, 23:57

Bugün karta delikleri açtım ve kapladım, yarın da ufak tefek eksik parçayı tamamlayıp girişicem bi aksilik olmazsa... Kartlar için tekrar çok teşekkürler Emin abi, çok temiz işçilik, kaplama esnasında hiç hasar görmeden halloldu, ben eşekliğimden iki tane padi zedeledim pasta kalıntılarını temizlerken, bi de zippo benzini kullandım kartı eritiyo galba ufaktan, kolonya daha iyi temizlemek için...
Eklentiler
DSC01670.jpg
DSC01668.jpg
Kullanıcı avatarı
fixxxxxer
DIY Audio Gurusu

Okunmamış iletigönderen e154 » 18 Ağu 2009, 12:32

eski PHILIPS kartlar gibi olmuş. uğraşmasaydın bence o kadar kaplamaya silme yapsan oda yeterdi
e154
DIY Audio Gurusu

İl: Ankara
Meslek: Elektrik Teknikeri

Okunmamış iletigönderen fixxxxxer » 18 Ağu 2009, 14:20

e154 yazdı:eski PHILIPS kartlar gibi olmuş. uğraşmasaydın bence o kadar kaplamaya silme yapsan oda yeterdi

Aynen bi de yeşil mask giydirsem üstüne tam süper olacak :D Pek uğraşmadım desem yeridir Erhan, hobi matkabım yok, havyayla her delik yerini biraz oymak, bildiğimiz darbeli matkapla delik açmak, kaplaması ve temizlemesi 1,5 saat ya sürdü ya sürmedi, daha önce de lehim kaplamıştım bikaç karta ama en karmaşığı olduğu halde en kolayı bu oldu diyebilirim, bakır daha yeni diye belki... Silmek isterdim daha muntazam görünsün diye de sıcak hava tabancam yok, havyayla da cesaret edemem, yollar zarar görür filan...
Kullanıcı avatarı
fixxxxxer
DIY Audio Gurusu

Reklamlar

Okunmamış iletigönderen e_cag » 18 Ağu 2009, 14:58

Malzemeler de tamam, Maaşallah!..

Erhan, Ankara postasını yollayayım mı?
Kullanıcı avatarı
e_cag
DIY Audio Gurusu

Okunmamış iletigönderen e154 » 18 Ağu 2009, 16:04

sen bilirsin abi. 4702 bu sıralar ertelendi. banama göndreceksin can abiyemi. ben önmüzüdeki hafta boyunca tekrar yoğunlaşacağımdan ilginemeyeceğim bu hafta buralardayım.
e154
DIY Audio Gurusu

Okunmamış iletigönderen e_cag » 18 Ağu 2009, 16:28

Tamam, Can'a gönderirim doğrudan. Doktor da ÖM ile adres bildirirse onun Cavalli kartını da doğrudan gönderirim. Veya nasıl isterseniz. Senin 4702'nin formatına karar vermediğinizden zaten basmadım henüz.
Edit: veya senin ve Dr.un Cavalli buffer kartlarını sana göndereyim, görüşebiliyorsanız?
Kullanıcı avatarı
e_cag
DIY Audio Gurusu

Okunmamış iletigönderen e154 » 18 Ağu 2009, 16:40

dr unkiyle birlikte bana gönder.

birde şu lambanın soketi farz oldu görünür. varmıdır elinde olan veya temin edebilecek.
e154
DIY Audio Gurusu

ÖncekiSonraki

Lambalı Güç Yükselteçleri

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti
  • TUBE DAC BUFFER
    Eklenti(ler) gönderen hamist » 04 Mar 2013, 13:58