uzaktan kumanda kiti (motorlu pot)

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

Ynt: uzaktan kumanda kiti (motorlu pot)

Okunmamış iletigönderen bykoz » 26 Şub 2010, 10:13

mfethi yazdı:Saygıdeğer bykoz;

İlk verdiğiniz numaraya (Garanti Bankası) bugün 70 TL yatırdım. Fakat bir konudaki rahatsızlığımı dile getirmeden yapamayacağım. 70 TL için banka 25 TL masraf aldı. İçime oturdu vallahi. Benim gibi başka arkadaşların da bu şerefsiz resmi tefecilere para kaptırmaması için -eğer bu şekilde satışa devam edecekseniz- bir posta çeki hesabı açtırın, 3 TL'ye bu iş bitsin. Yıl sonunda da gazetelerin arka sayfasının tamamında bilmem ne bankasının TRİLYONLARa varan kârlarını (soygunlarını) ilan etmelerine fırsat vermeyelim.Kendi hesaplarına yatırılan paranın masrafı nedir? Mağdur olduğumu düşünüyorum. Mümkün olursa bankaların mahallelerinden geçmemeye çalışacağım. Bu konuda hassasiyet göstereceğinize inanıyorum. Hiç de kârlı bir alışveriş olmadı. Konuyu foruma taşıyıp diğer arkadaşların yolunmamasına çalışacağım.

Selamlar.

Merhaba, 25 tl masraf gerçekten çok , keşke yatırmasaydınız, kargo ile falan gönderseydiniz. Çok üzüldüm gerçekten. Her ne kadar sıkıntı benden kaynaklanmasa da, memnun kalmadığınız alışverişte bir tarafında ben olduğumu düşünerek nasıl telafi edeceğimi de bilmiyorum açıkçası, Bankalar hakkında yazdıklarınızın tamamına katıldığımı belirteyim, bunlar düzenin soyguncuları malesef. Bundan sonraki alışverişlerimde bu durumu değerlendireceğim.

selamlar, sevgiler /Mehmet
bykoz
DIY Audio Fanatiği

İl: BURSA
Meslek: AUDIO & VIDEO SERVİCE

Okunmamış iletigönderen maystor » 26 Şub 2010, 10:23

Alışverişi kredi kartı üzreinden yapsanız havale masrafı olmayacak, atmden kart no ile yatırırsınız, ben şahsen öyle yapıyorum. Tabi kredi kartı kullanıyor iseniz.
SADECE KENDİN OL!
Kullanıcı avatarı
maystor
DIY Audio Gurusu

İl: istanbul
Meslek: makine otomasyonu

Okunmamış iletigönderen bykoz » 30 Tem 2010, 10:33

Kumanda kitlerinin tamamı satılmıştır, bu tür bir devreye ihtiyacı olan arkadaşlar, yine bu forumdan tanıdığımız, Ali arkadaşımızın sattığı devreden satın alabilirler.
satilik/uzaktan-kumandali-motor-volume-yeni-t1051.html

konu kilitlenebilir.
sevgiler, saygılar...

/mehmet
bykoz
DIY Audio Fanatiği

İl: BURSA
Meslek: AUDIO & VIDEO SERVİCE

Önceki

Satılık

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar