Sistem saati: 04 Oca 2023, 20:52

News News of Satılık

Site map of Satılık » Forum : Satılık

Satılık malzeme ve ürünler için
Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

SATILIK 500VA trafo

Elimde bulunan ve artık bütün ihtiyaçlarımı karşılıycak devasa bir trafo yaptırttığım için bu trafoyu satıyorum

2x48V ve 2x15V çıkışları vardır 500VA dir aşşağıdaki resimlerde boyutu ve ağarlığı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz(9.4kg)

Fiyat: 70YTL

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Read more : SATILIK 500VA trafo | Gösterim : 4461 | Cevaplar : 27

SATILIK 250W TRAFO

resimde gordugunuz 250W TRAFOYU IHTIYACIM OLMADIGINDAN SATIYORUM TRAFO COK TEMIZDIR HEMEN HEMEN HIC KULLANILMADI VE GAYET İYİ CALISIYOR LM 3886 PROJEM ICIN ALMISTIM DENEME ASAMALARINDA KULLANDIM DEVREYI KULLANMADIGIMDAN TRAFOYU SATMAYA KARAR VERDIM ILGILENIRSENIZ MAIL ADRESIM [email protected] FIYAT KONUSUNA GELINCE BEN BUNU 55 YTL ODEYEREK ALDIM AMA IST ICI ELDEN TESLIM OLARAK 40 YTL ISTIYORUM KARGO YAPABILECEGIMI SANMIYORUM CUNKU AGIRLIGINDAN DOLAYI ALAN KISIYE COK MALIYETLI OLABILIR DIE DUSUNUYORUM... FIYATIM SONDUR PAZARLIK ...
Read more : SATILIK 250W TRAFO | Gösterim : 2264 | Cevaplar : 5

Satilik NAD C542 CD Player

Iki ay once yurtdisindan aldigim CD playerim NAD C542'yi satiyorum. Satma amacim su ki hem anfimi degistirdim, dolayisiyla daha ust seviye ve pahali bir CD calar almaya niyetlendim hem de yurtdisina uzun sureli cikacagimdan bosuna evde durmasinin bir anlami yok. Cihazi 20 saat kadar kullanabildim. Mekanizmasinda, okumasinda vs. hicbir yerinde ve sesinde bir sorunu yok full calisir durumda. Hicbir yerinde en kucuk cizik dahi olusmamis, garanti belgesi, manuali, kutusu ve kumandasiyla birlikte sifirdan farksiz. Rengi ...
Read more : Satilik NAD C542 CD Player | Gösterim : 1842 | Cevaplar : 0

2sk1058, 2sj162 ve darlington projesindeki transistörler

arkadaşlar bu 2sk1058 ve 2 sj162 transistörlerinden satan hiç kimse yokmu birisi toplu getirsede alsak, kooperatif projesinde böle bişeylerden bahsedildi ama bi ses çıkmadı toplu getirilecekti bunlardan getirtildi ise bende talibim.
bu arada darlington 150W devresi için orjinal parça isteyen olursa gönderebilirim ben o devreyi yaptım çalıştırdım başarılı sonuçlar aldım bu konuda size de yardımcı olabilirim belki ankara ve istanbul dışındakiler için uygun olabilir...
Read more : 2sk1058, 2sj162 ve darlington projesindeki transistörler | Gösterim : 1478 | Cevaplar : 1

Elimdeki fazlalıkları tasfiye ediyorum.

Selam dostlar,

Atelyede bi sürü parça birikti. Sanırım bi kısmını satma zamanı geldi. İsteyenlere kargodan yollarım ama kargo size ait ona göre;
Sıfır malzemeler:
LM3875TF 7 $/Adet (3 Adet)
LM4702CTA 25$/Adet (1Adet)
TDA2052 5$/Adet (3 Adet)
TDA7494S 5$/Adet (3 Adet)
TDA7265 5$/Adet (3 Adet)
LA4440 2$/Adet (1 Adet)
LT1014 15$/Adet (2 Adet)
LM833 3$/Adet (2 Adet)
LM4562 8$/Adet (2 Adet)
TDA1074A 12$/Adet (2 Adet)
TDA7449 8$/Adet (2 Adet)
TDA7309D 8$/Adet (1 Adet)
LM323K 5$/Adet (1 ...
Read more : Elimdeki fazlalıkları tasfiye ediyorum. | Gösterim : 2862 | Cevaplar : 9

satılık 47kΩ alps japon malı potansiyometre

elimde satılık 2 adet alps marka 47kΩ potansıyometre var ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim....
Read more : satılık 47kΩ alps japon malı potansiyometre | Gösterim : 1756 | Cevaplar : 0

uzaktan kumanda kiti (motorlu pot)

--------------------------------------------------------------------------------
satılık motorlu uzaktan kumanda kiti komple 70 ytl dir,
audio cihazlarının içine modifiye edilebileceği gibi haricen bir kutu içerisine konup kullanılabilir, pot 2 x 100k alps markadır.

Resim
saygılar...
Read more : uzaktan kumanda kiti (motorlu pot) | Gösterim : 8504 | Cevaplar : 32

satılık 47000/25v kendeil kondansatörler

merhaba, elimde diy projelerim için aldığım 20 adet 47.000 uf 25 v kendeil K01 seri kondansatörlerden var isteyene tanesi 5 ytl den verebilirim, infotek liste fiyatı 8.8 usd dır. pre devrelerinde kullanılabilir, sadece monte edildiler hiç kullanılmadılar.
yeni diy projelerime kaynak olsun diye satıyorum, aslında elimde daha fazla var fakat 20 tanesini satmayı düşünüyorum.

kondansatörler 5 cm çapında 8 cm boyunda vidalı tipte olanlardır. 2 adet seri bağlanırsa 23000/50v olarak amp devrelerinde kullanabilirsiniz.

saygılar...
Read more : satılık 47000/25v kendeil kondansatörler | Gösterim : 3086 | Cevaplar : 13

İstatistik

Toplam 26286 ileti • Toplam 2145 konu • Toplam 947 üye