3-Way Time&Xover DSP Oto Cihazı

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

3-Way Time&Xover DSP Oto Cihazı

Okunmamış iletigönderen fatihcol » 09 Şub 2011, 14:15

Arkadaşlar 3 yol DSP ye sahip Pioneer DEH-P8650MP cihazımı satıyorum. Aux girişinden hi-fi cihazlarınızı bağlayabilirsiniz, diferansiyel girişe sahiptir. Aux kablosu verilecektir. 4x19watt sinus, 4x27watt clipped, 4x50watt@%10 T.H.D. 4 ohm da verdiği çıkış güçleridir. tiz ve mid kanallarınızı direk çıkışı ile sürebilirsiniz. Low kanalı harici ampliyle sürmeniz gerekecek.
Cihaz 2 yol veya 3 yol olarak konfigüre edilebiliyor. Harici mikrofonla "auto time correction" yapabilme özelliğine sahiptir.

Resim ekleyeceğim. Çerçeve verilmeyecektir. Kumanda olarak kart kumanda(enter tuşu olan) verilecektir. İso konnektörlü power ve rca fişleri vardır.Başka modele ait kızak mevcuttur.
Fiyat 400TL dir.

Özellikler ve temsili resim için link: http://www.pioneer.eu/eur/products/arch ... index.html

Linkteki cihaz 8600 dür. Benim cihazımla arasındaki fark; benim cihazda RDS yoktur.
En son fatihcol tarafından, 13 Şub 2011, 23:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
fatihcol
DIY Audio Fanatiği

İl: İstanbul
Meslek: Elektronik Teknisyeni

Ynt: 3-Way Time&Xover DSP Oto Cihazı

Okunmamış iletigönderen fatihcol » 13 Şub 2011, 23:21

Fatih ÇÖL 0532 297 93 34 [email protected]

Cihaz grey-market olduğundan RDS si yoktur ve radyosu 25uS filtreye sahip diye hatırlıyorum. Kısacası bu tip cihazların radyosu Hi-End sonuçlar vermez.
Amerika ve çin pazarına üretilen cihazlardandır. Radyo çiftli sayılarda durabiliyor. Tipik xx50 'li seri Pioneer işte.

Ben cihazı DSP olarak kullanıyorum. AUX girişinden her türlü high-end işleme hazırdır. Ekranında 2 adet pixel hatası mevcuttur.

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
fatihcol
DIY Audio Fanatiği

İl: İstanbul
Meslek: Elektronik Teknisyeni

Ynt: 3-Way Time&Xover DSP Oto Cihazı

Okunmamış iletigönderen fatihcol » 02 Mar 2011, 12:08

Ürün satılmıştır.
Kullanıcı avatarı