PCB yapım teknikleri

Makaleleriniz » Elinizde olan veya yazdığınız makaleleri(teorik bilgi, nasıl çalışır gibi bilgiler) gönderin; ana sayfamızda isminizle beraber yayınlayalım. Ayrıntılı bilgi Haberler ve Duyurular forumunda mevcuttur.

Cevap: JFET Bufferli LM3875 chipamp.

Okunmamış iletigönderen berat23 » 06 Tem 2008, 18:50

bence pek uğraşmadan bulgaristanda veya çinde bastıralım pcbmizi.hem kolay hemde ucuz olacağı garanti.birde çift katlı bir pcb yaptıkmı iş tamamdır
Resim
berat23
DIY Audio Fanatiği

Okunmamış iletigönderen Hazar » 06 Tem 2008, 19:08

Yine de bilgi edinmiş oluyoruz Berat, iyi oldu bence.

PCB yapım teknikleri diye bir konu açıp içine taşıyacağım yakın zamanda.
Rüzgar ters esiyorsa, yelkenlerini rüzgar yönüne göre ayarlamaya bak; çünkü dünya çektiğin sıkıntılarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştıramadığınla ilgilenir.
ResimDIY Audio Türkiye Facebook Sayfası
Hazar
Site Sorumlusu
Site Sorumlusu

İl: İstanbul

Okunmamış iletigönderen sercii » 06 Tem 2008, 19:31

isteyen ıstedıgı yerde bastırabılır ben ıc montaj kullandıgım kablolarımı doktora da gonderdım rca sase tıpı soketlerımı bulıng postlarımı hepsını 22k altın kaplıyorum forumdan ısteyen arkadaslar olursa yardımcı olurum saygılar..
itaad et rahat et
sercii
DIY Audio Takipçisi

İl: karabük
Meslek: kuyumcu

Okunmamış iletigönderen berat23 » 07 Tem 2008, 10:28

tek parça için cımar metodu ie kaplama mantıklı olabilir.hatta çok kaliteli bir iş yapmak istiyorsak komponent bacaklarını bile kaplatabiliriz (örnekleri var).benim dediğim serüretim pcbler bize daha uygun olur.aslında kimler istiyor onu belirlesek ona göre adetli yaptırsak hatta site üzerinden kit satışı bile yapabiliriz.
Resim
berat23
DIY Audio Fanatiği

Önceki

Makaleleriniz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot], Semrush [Bot] ve 0 misafir