Transient Voltage Suppressor Diode ?

Elektrik - Elektronik » Elektrik ve Elektronik ile alakalı programlar ve paylaşılan dokümanlar.

Ynt: Transient Voltage Suppressor Diode ?

Okunmamış iletigönderen hamist » 31 Tem 2013, 19:41

birgitay yazdı:Aslansın sen abi :kop: Ben Elektronik'e 60 yaşından düşerek başladım :D Şimdi 30 yaşındayım :D

Bu terbiye ve kafa yapısı ile 60 ına geldiğinde de aynı kalacaksın... Yazık...
Tüketimleri ile ünlü ülkelerin tarihlerini üreten ülkeler yazar.
hamist
DIY Audio Gurusu

İl: istanbul
Meslek: endüstriel elektronik

Okunmamış iletigönderen birgitay » 31 Tem 2013, 21:01

Terbiye ve kafa yapısı ? Bu mesajda hiç birisini vermedim ben ya. Aksine bende aşırı saçmalıkları ileri dereceede görme yeteneği var :D
Takılıyorum ben ya. Sende hemen algınganlık yapıyorsun. Cevap vermesen ben zaten silerdim onu. He aynı zamanda birazda mizah olsun dedim.
Facebook Elektronik üzerine sayfam : https://www.facebook.com/groups/1216358921722507/
birgitay
DIY Audio Gurusu

İl: Kocaeli
Meslek: Elektronik

Okunmamış iletigönderen hamist » 31 Tem 2013, 21:15

birgitay yazdı:Terbiye ve kafa yapısı ? Bu mesajda hiç birisini vermedim ben ya. Aksine bende aşırı saçmalıkları ileri dereceede görme yeteneği var :D

Eminimki aşırı saçmalıkları görebilme yeteğini ölçebilecek bir ölçü aleti yoktur.

Anlaşılan komedi sitesine gelmişim ben...
Tüketimleri ile ünlü ülkelerin tarihlerini üreten ülkeler yazar.
hamist
DIY Audio Gurusu

İl: istanbul
Meslek: endüstriel elektronik

Okunmamış iletigönderen birgitay » 31 Tem 2013, 21:16

Yok abi. Büyüksün.........
Facebook Elektronik üzerine sayfam : https://www.facebook.com/groups/1216358921722507/
birgitay
DIY Audio Gurusu

İl: Kocaeli
Meslek: Elektronik

Okunmamış iletigönderen Amatör » 31 Tem 2013, 22:49

Yahu arkadaşlar
Kendi adıma konuştuğumu belirteyim öncelikle

Bu sitenin kurulmuş olmasında son derece mutluyum.
Bu işlerde çoğunuzun yanında acemi sayılırım ki ismimi bu yüzden Amatör koydum
Ve kafamı dağıtmak için uğraştığım ses elektroniği malumunuz tecrübe,bilgi ve birikim istemesi ile birlikte, yazılı kaynaklardan okuduğumun yanında buradaki tecrübeli arkadaşların yol göstermesi inanın ki çok başka ve çok daha etkili oluyor sonuca varabilmem açısından.

Haa, sıfırdan bir şey üretemiyor olmam bazen kendimi sorgulamama neden olmuyor değil,ancak bu eksikliklerimi kapatabileceğim dostların burada olması ve her daim yardıma da hazır olmaları,beni ne kadar rahatlatıyor anlatamam

Mizah olmayacak mı? Buna hayır diyecek bir kimsenin aramızda olduğunu düşünemiyorum bile.
Ancak ciddi olarak bir şeyleri açıklama ve anlatma anında konuyu sulandırma veya başka yönlere çekme gibi bir durumu herhalde hiçbirimiz istemeyiz,zaten bunun adı da mizah olmaz o zaman.
Ben de konu veya sorun açıklamalarından sonra,teşhis konulduktan sonraki yazışmalarda saygı sınırları çerçevesinde mizah katmayı seviyorum ve kullanabiliyorum

Düşüncelerimizin her zaman uyuşmasını beklemiyorum ancak farklı düşüncelerimizi yazarken de karşımızdaki fikirleri görmezden gelemeyiz diye düşünüyorum

Yani, diyeceğim şu ki,bu forumun hayatımdaki yeri inanın ki çok farklı ve değerli.
Belli bir noktaya gelmiş ve yeterli derecede birikim elde edilmiş artık.Bizim forum da kendi başına bir kaynak olmuş.
Birbirimize sataşmanın da bu noktadan sonra anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Selamlar
Amatör
DIY Audio Gurusu

İl: Zonguldak

Önceki

Elektrik - Elektronik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir