portatif hoparlör

Serbest Kürsü » Ondan bundan şundan...

portatif hoparlör

Okunmamış iletigönderen klavyeteur » 26 Ağu 2013, 10:33

Herkese selamlar; uzun zamandır siteyi takip ediyorum çok güzel çalışmalar var; elektronik bilgim fazla yok sizlerden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Müzisyenim,çaldığım enstrumanlardan biride akordiyon soru ve sorunları şöyle özetliyeyim ; bir süre önce portatif şarjlı askılı minik bir hoparlör gördüm(fiyat uçuktu) açık havada enstrumanıma çare olabilecek bir proje hazırlamaya karar verdim benim gibi sorunları olan müzisyen arkadaşlarada yol gösterir.yaptığım araştırmalarda tda 2003 lü 12 v aküyle çalışan birkaç devre gördüm basit ve yapılabilir görülüyor, http://www.instructables.com/id/Portabl ... i-Speaker/ buradaki örnek gibi ;bunun gibi birşey yapıp ki bundan biraz daha büyük olabilir çanta askısıyla boynumda taşıyabileceğim bir şey yapmam lazım.Sorularım buna veya önereceğiniz başka bir devreye mikrofon kullanacağımdan dolayı preanfiye ihtiyaç olacakmıdır ? besleme konusunda 6 v veya 12 v mini akü kullanmaktan başka çare olabilirmi ? Daha verimli bir entegre veya devre önerinize ve yardımlarınıza şimdiden çok teşekkürler.
klavyeteur
Yeni Üye

İl: istanbul
Meslek: müzisyen

Serbest Kürsü

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir