uzaktan kumanda kiti (motorlu pot)

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

Cevap: Cevap: uzaktan kumanda kiti (motorlu pot)

Okunmamış iletigönderen bykoz » 20 May 2008, 15:59

cesmeali yazdı:MERHABA
öncelikle paylasımın için teşekkür ederim.çok özel bir çalısma olmus.
calısmalarının devamını dilerim

teşekkürler.

sevgiler...
bykoz
DIY Audio Fanatiği

İl: BURSA
Meslek: AUDIO & VIDEO SERVİCE

Cevap: uzaktan kumanda kiti (motorlu pot)

Okunmamış iletigönderen bykoz » 04 Tem 2009, 09:04

güncel, vesselam...
bykoz
DIY Audio Fanatiği

Okunmamış iletigönderen TDA7294 » 05 Tem 2009, 14:19

Fiyatıda bir güncellesen şöyle uygun bişey olmaz mı?
bykoz yazdı:güncel, vesselam...
Kullanıcı avatarı
TDA7294
DIY Audio Gurusu

İl: Zonguldak-Aksaray
Meslek: Öğrenci

Okunmamış iletigönderen mfethi » 26 Ağu 2009, 21:11

Saygıdeğer bykoz;

Bitmiş hali ve herşeyi dahil bir tane de ben almak istiyorum. Ankara'dayım.

[email protected]

Lütfen irtibata geçin.
Saygılar.
mfethi
DIY Audio Takipçisi

İl: Ankara
Meslek: Serbest

Okunmamış iletigönderen bykoz » 31 Ağu 2009, 18:32

mfethi yazdı:Saygıdeğer bykoz;

Bitmiş hali ve herşeyi dahil bir tane de ben almak istiyorum. Ankara'dayım.

[email protected]

Lütfen irtibata geçin.
Saygılar.

mail attım sıze

sevgiler, saygılar

/Mehmet
bykoz
DIY Audio Fanatiği

Ynt: uzaktan kumanda kiti (motorlu pot)

Okunmamış iletigönderen bykoz » 22 Şub 2010, 20:51

Fiyatta indirim yapılmıştır, komple fiyat 70 tl dir. 3-4 adet kalmıştır.
bykoz
DIY Audio Fanatiği

Reklamlar

Okunmamış iletigönderen mfethi » 25 Şub 2010, 21:56

Saygıdeğer bykoz;

İlk verdiğiniz numaraya (Garanti Bankası) bugün 70 TL yatırdım. Fakat bir konudaki rahatsızlığımı dile getirmeden yapamayacağım. 70 TL için banka 25 TL masraf aldı. İçime oturdu vallahi. Benim gibi başka arkadaşların da bu şerefsiz resmi tefecilere para kaptırmaması için -eğer bu şekilde satışa devam edecekseniz- bir posta çeki hesabı açtırın, 3 TL'ye bu iş bitsin. Yıl sonunda da gazetelerin arka sayfasının tamamında bilmem ne bankasının TRİLYONLARa varan kârlarını (soygunlarını) ilan etmelerine fırsat vermeyelim.Kendi hesaplarına yatırılan paranın masrafı nedir? Mağdur olduğumu düşünüyorum. Mümkün olursa bankaların mahallelerinden geçmemeye çalışacağım. Bu konuda hassasiyet göstereceğinize inanıyorum. Hiç de kârlı bir alışveriş olmadı. Konuyu foruma taşıyıp diğer arkadaşların yolunmamasına çalışacağım.

Selamlar.
mfethi
DIY Audio Takipçisi

Okunmamış iletigönderen Hazar » 25 Şub 2010, 22:12

mfethi yazdı:Saygıdeğer bykoz;

İlk verdiğiniz numaraya (Garanti Bankası) bugün 70 TL yatırdım. Fakat bir konudaki rahatsızlığımı dile getirmeden yapamayacağım. 70 TL için banka 25 TL masraf aldı. İçime oturdu vallahi. Benim gibi başka arkadaşların da bu şerefsiz resmi tefecilere para kaptırmaması için -eğer bu şekilde satışa devam edecekseniz- bir posta çeki hesabı açtırın, 3 TL'ye bu iş bitsin. Yıl sonunda da gazetelerin arka sayfasının tamamında bilmem ne bankasının TRİLYONLARa varan kârlarını (soygunlarını) ilan etmelerine fırsat vermeyelim.Kendi hesaplarına yatırılan paranın masrafı nedir? Mağdur olduğumu düşünüyorum. Mümkün olursa bankaların mahallelerinden geçmemeye çalışacağım. Bu konuda hassasiyet göstereceğinize inanıyorum. Hiç de kârlı bir alışveriş olmadı. Konuyu foruma taşıyıp diğer arkadaşların yolunmamasına çalışacağım.

Selamlar.

Sayın mfethi,
Banka şubelerinden yapılan havaleler yüksek bir ücrete tabi oluyor genellikle. İlgili bankanın ATM'sini ya da Internet Şubesi'ni kullansaydınız hiç bir masraf vermeden ya da düşük bir masraf vererek işleminizi gerçekleştirebilirdiniz.
Bu alternatif yolları size açıklamayan banka şubesi çalışanları ayıp etmiş zira bu günlerde kimse şubeden havale yapmıyor..
Rüzgar ters esiyorsa, yelkenlerini rüzgar yönüne göre ayarlamaya bak; çünkü dünya çektiğin sıkıntılarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştıramadığınla ilgilenir.
ResimDIY Audio Türkiye Facebook Sayfası
Hazar
Site Sorumlusu
Site Sorumlusu

İl: İstanbul

Okunmamış iletigönderen mfethi » 26 Şub 2010, 00:06

Hazar Hocam selamlar,
İlginiz için teşekkürler. Sözügeçen bankadan yakamı kurtarana kadar çektiğimi ben bilirim. Ne Kredi kartını bıraktım, ne de diğer kartlarını. İnternet bankacılığı hususundaki güvensizliğimi de (yaşadıklarımdan) ekleyince mecbur kaldım. Bu nasıl bir soygundur. Bursa'ya bilet kaç para ki? Otobüse binerek elden teslim etmek daha ucuz. Bu yolla alışveriş yapacak arkadaşlarımız olabilir diye düşünerek buraya taşıdım. Kirlilik oluşturduğunu düşünüyorsanız silebilirsiniz.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kandiliniz mübarek olsun.
mfethi
DIY Audio Takipçisi

Okunmamış iletigönderen Hazar » 26 Şub 2010, 00:55

mfethi yazdı:Hazar Hocam selamlar,
İlginiz için teşekkürler. Sözügeçen bankadan yakamı kurtarana kadar çektiğimi ben bilirim. Ne Kredi kartını bıraktım, ne de diğer kartlarını. İnternet bankacılığı hususundaki güvensizliğimi de (yaşadıklarımdan) ekleyince mecbur kaldım. Bu nasıl bir soygundur. Bursa'ya bilet kaç para ki? Otobüse binerek elden teslim etmek daha ucuz. Bu yolla alışveriş yapacak arkadaşlarımız olabilir diye düşünerek buraya taşıdım. Kirlilik oluşturduğunu düşünüyorsanız silebilirsiniz.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Kandiliniz mübarek olsun.

Estağfurullah, siz yaşadığınıza göre herkesin yaşama ihtimali vardır. Bu tarz bir uyarıyı kirlilik diye adlandıramam, gayet yerinde bir uyarı.
Tüm forumdaşların da kandili mübarek olsun.
Rüzgar ters esiyorsa, yelkenlerini rüzgar yönüne göre ayarlamaya bak; çünkü dünya çektiğin sıkıntılarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştıramadığınla ilgilenir.
ResimDIY Audio Türkiye Facebook Sayfası
Hazar
Site Sorumlusu
Site Sorumlusu

İl: İstanbul

ÖncekiSonraki

Satılık

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi