PCB Basılır

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

PCB Basılır

Okunmamış iletigönderen semenderca » 29 Ağu 2009, 00:34

selam lar arkadaslar . oncelikle kendımden biraz bahsedeyım bolu da oturmaktayım ,ismim necmi ve 15 yıldan beri elektronık ve bilgisayarda hobi olarak uğrasmaktayım hobi elektroniğimde anfi ler ,smps ler ,ses devreleri ve eprom pic programlama ama programlama da fazla iyi sayılmam

baskıları ise serigrafı ile yapacam
cüzzi ücretle max 23x100cm boyutuna kadar her cesit pcb basılır .
fabrıkada operator olarak calısmaktayım bos zamanlarımda yapabilirim.

ortalama bir şemayı 10 tl ye basarım
11X14:10
10X20:15
20X30:20 TL
Maksimum boyut ise 23cmX1M :
kargo ücreti türkiyenın heryerıne MİN: 3 MAX 7 TL

05068066173
[email protected] adresinden ulasabilirsiniz ..
not: basılacak baskı devre semasını mailime atarsanız hemen yanıtlarım
ve çift yon baskı devre yapamıyorum + delik ici kaplama yapamıyorum :) sürekli soruyorlar
ama cok kaliteli sekilde plaket i basabilirim 0.3 mm ye kadar ince yolları da..
hafta sonu yada tatail zamanımda verilen siparis elimde iiş yoksa 1 saat icinde basıp kargoya veririim..
aklınıza ne devresi gelirse farketmez hepsini cok profosyonel sekilde pcb olarak aktarırım .
ornek olarak : WİLLEM EPROM PROGRAMMER BASKISI
[url=http://www.resimupload.com/ds566988411_usbprogramlayıcı.html][img=http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_566988411.gif[/url]

stk anfi seması bunu bugune kadar 100 kez basmısımdır butun anfi ile uğrasan arkadaslara tavsiye ederim cok kaliteli ve güclü ses veriyor 8 ohm da 2x120 W
[img=http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_667490393.gif
Resim
buda basmıs oldugum willeprom programlayıcı baskısı
plaket 5.5X 10cm boyutunda
Resim
Resim
Resim
En son semenderca tarafından, 29 Eyl 2009, 21:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
semenderca
Yeni Üye

İl: bolu
Meslek: pc

Cevap: PCB Basılır

Okunmamış iletigönderen elektrosenol » 29 Ağu 2009, 11:34

Öncelikle merhaba semenderca aramıza hoş geldiniz, pcb ye yeşil maske kapalama yapıyormuydunuz acaba?
Steryo takılıyorum:)
Kullanıcı avatarı
elektrosenol
DIY Audio Fanatiği

İl: İstanbul

Cevap: PCB Basılır

Okunmamış iletigönderen semenderca » 29 Ağu 2009, 19:38

slm elektro senol yesıl maske kaplama yapmıyorum normal serigrafi baskı devre
ama orjınal pcb gibi kaliteli cıkıyor
semenderca
Yeni Üye

İl: bolu
Meslek: pc

Ynt: PCB Basılır

Okunmamış iletigönderen cesmeali » 22 Nis 2010, 11:22

semenderca >
stk anfi seması bunu bugune kadar 100 kez basmısımdır butun anfi ile uğrasan arkadaslara tavsiye ederim cok kaliteli ve güclü ses veriyor 8 ohm da 2x120 W
[img=http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_667490393.gif
[url=http://www.resimupload.com/ds667490393_STK4231PCB.html][img]

merrhaba Necmi,baskı devre baskı devreleri serigrafi ile basıyorsun çok güzel eline sağlık...yalnız benim tasarladığım emek harcadığım bir devreyi nhtml][e diye hava atar gibi yüzlerce defa basıp satıyorsun.kendi yaptığın devreyi yap sat buna kimsenin lafı olmaz.bu emeğe yapılmış bir saygısızlık..
seni kınıyorum arkadasım...lütfen sözlerimi dikate alıp ona göre davran....

satilik/stk-4241-cikis-korumali-otomatik-fan-anfikator-t1039.html
Resim
cesmeali
DIY Audio Takipçisi

İl: izmir
Meslek: turizm

Okunmamış iletigönderen muratsh » 14 May 2010, 13:25

selamlar ,

arkadaşın resimlerine bi baktım da .. bunlar bence serigrafi kullanılarak basılmamış .. bunlar %95 ihtimalle elişi kağıdına lazer ile baskı yapılıp basılmışlar. zaten fiyatlardan, bakırlar üzerindeki lekelerden ve maske basamama durumundan da belli.. böyle bir setup herkes evinde kurabilir. önemli olan hammaddeyi bulmak. gerisi çok kolay. bu fiyatlara serigrafi çıkması da çok zor zaten ..

isteyen(bilmeyen) varsa lazer printer+el işi kağıdı kullanarak nasıl baskı yapılıyor anlatabilirim . demolarımızı hep bu şekilde basıyoruz. serigrafi ve ipek baskı'yı biraz daha yüksek adetli numulerde kullanıyoruz.

saygılar
muratsh
Yeni Üye

İl: ankara
Meslek: fizik müh

Okunmamış iletigönderen cesmeali » 18 May 2010, 12:12

merhaba arkadaasım bende demo plaketler için asetat kullanıyorum.çıktıyı lazer rinterdan alıyorum.matbaacı arkadastan.pırıl pırıl.el işi kağıdınıda denedim.fakat ikisindede bazı sorunlar yasıyorum.ne kadar ütülersemde,ısıyı esit yaymaya calışsamda sorun hep aynı muhakkak silik yada biyerinde eksik çıkıyor.en son serigrafi ünal ustadan serigrafi öğrendim.amatör alettlerle ipek kalıp hazırlayıp bastık.hersey pırıl pırıl cıktı.fakat fakat kalıp hazırlamak serigrafi işi vakit istiyor.az sayıda baskı için pahallıya mal oluyor.10 tane plaket için deymiyor.vede kimsede basmıyor.rica etsem kullandığın yöntemi bi anlatabilir misin?
saygılaar
cesmeali
DIY Audio Takipçisi

İl: izmir
Meslek: turizm

Reklamlar

Satılık

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir