5 ayrı ses

Projeleriniz » Elinizde olan veya hazırladığınız projelerinizi ayrıntılı açıklama ve resimleriyle beraber gönderin; ana sayfamızda isminizle beraber yayınlayalım. Ayrıntılı bilgi Haberler ve Duyurular forumunda mevcuttur.

5 ayrı ses

Okunmamış iletigönderen projemarket » 25 Kas 2009, 19:11

ıyı gunler
10*7 cm ebatında bır kuru uzerınde 5 ayrı tus ve bu tuslara 15-20 dakıkalık degısık ses kayıtları yapmak ıstıyorum yanı her tusa bastıgımda ayrı kayıt dınletısı sunulacak bana bunla ılgılı yardımcı olabılırmısınız.sesler sabıt olcak..bunu okulda kullanıcam cocuklara masal dınleetısı sunucam ses sıddetı mınumum da olsa olur uyurken dınletılecek
tesekkurler
projemarket
Yeni Üye

İl: istanbul
Meslek: serbest

Ynt: 5 ayrı ses

Okunmamış iletigönderen basscanabi » 06 Arl 2009, 05:07

merhabeğer bubunla işinizi görmek istiyorsanız size önerim 1 adet 1GBlık mp3 çalar ve bir adet küçük mp3 çalarlar için satılan pilli ses sistemlerinden alın kullanın derim ve bu iş size taş çatlasın 60 liraya mal olur. hem bu parçaları dediğiniz ebattaki kutuyada rahatlıkla sığdırabilirsiniz.
yok ben bu işle hobi olarak uğraşmak istiyom derseniz size önerebileceğim herkese küçük dev olarak bahsettiğim bir entegre var tda 2822m onunla yapılmış amfi yine mp3 çalar bir akü ve birde 5 volt regulator lazım. bunun maliyeti max35 lira tutar. umarım size yardımcı olabilmişimdir.
SAYILARIMLA
Kullanıcı avatarı
basscanabi
Yeni Üye

İl: antalya
Meslek: Elektronik

Projeleriniz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir