tda1514A süper kalite. soundcraft kullanıyor dikkat !

Makaleleriniz » Elinizde olan veya yazdığınız makaleleri(teorik bilgi, nasıl çalışır gibi bilgiler) gönderin; ana sayfamızda isminizle beraber yayınlayalım. Ayrıntılı bilgi Haberler ve Duyurular forumunda mevcuttur.

tda1514A süper kalite. soundcraft kullanıyor dikkat !

Okunmamış iletigönderen tamircihasan » 23 Ağu 2007, 22:28

arkadaşlar elime tamire bir soundcraft mixer geldi. mixer ufak çaplı uygulamalar ve ufak tefek ev stüdyo kayıtlarında kullanılmak için tasarlanmış bir mixer. yada bir dj in evde çalışma yapmak için kullanabileceği bir mixerde diyebiliriz. gelelim konuya: bu mixerin arızası mixer katındaki bir tl 072 nin bozulması imiş. onu hallettim. şimdi bombayı patlatıyorum. bu SOUNDCRAFT mixerde çıkış katı olarak TDA1514A entegresi kullanılıyor. inanmayanlar araştırsın (soundcraft spırıt folio powerpad) datasheet için tıkılayıvirin:

http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet- ... 1514A.html

ben hemen bu entegreden 2 adet alıcam. piyasada bol miktarda var. orjinali 15 ytl sahtesi 11 ytl. ilgilenenlere duyrulur. stk ya para vereceğinize buna para verin. kısadevre koruması termal koruması falanı feşmekânı herşeyi var...

entegrenin bazı özeliikleri:

20-25000hz arası frekansları okuyabilme
2x23vdc beslemede (2x18vac trafo kullanılması anlamına geliyor) 8 ohmda 30w 4 ohmda 50w güç
THD 32w güç çekilirken max -80db
aşırı sıcaklık koruması
çıkış peak koruması
röleli koruma devreleri ile tam uyumluluk (soundcraftta böyle uygulanmış)
daha ne istersiniz ?

Resim

resmi büyütmek için üzerine tıkılayıvirin
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
tamircihasan
DIY Audio Takipçisi

Makaleleriniz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir