Goldmaster Sw-305 & Harward HR-N305 nasıldır ne kadar eder,

Hoparlörler » Tweeter(tiz), mid-range(orta sesler), woofer ve subwoofer'lar hakkındaki tüm soru(n)lar

Goldmaster Sw-305 & Harward HR-N305 nasıldır ne kadar eder,

Okunmamış iletigönderen darkbluedragon » 10 Oca 2013, 17:12

GOLDMASTER SW-305

Resim Resim

Goldmaster Sitesinden Veriler,
30 cm(12”)
Max.çıkış:1000w
Empedans: 4 ohm
Frekans agırlıgı:20-1500hz
Duyarlılık:88db/w/m
Mıknatıs:50oz
Ses bobini:50mm
Koni:elektro kaplama ımpp

Frekans Aralığı 25-1500hz
Boyut 30cm(12")
Duyarlılık 88db/w/m
Maximum Çıkış 1000 Watt
Empedans 2 / 4 (Çift Bobin) Ohm

Kendimin Gözlemledikleri,
1000 w max.(peakpower)
250-300 w (rms)
Bobin 4 ohm (çift bobinde olabilir ama tek çıkış var (+) ve (-))

HARWARD HR-N305
Resim Resim

100+100 w power amplifier(Rms)
köprü olarak 200 w(rms)
kısadevre koruması
smps power amp.dir
araba amp.dir
(elimde olan ürünlerin kendi resimleri değil ve elimde olanlarla birebir orijinal resimlerdir)
subwoofer kabinli 50 lt. yukarıdaki kabinle neredeyse birebir ölçülerde ve şekilde(çok temiz ve fazla kullanmadım),
amp. kozmetik olarak pek düzgün değil boyası eskimiş ve yer yer çizikleri var,

benim merak ettiğim şu, bu cihazları satmaya kalksam ne kadar ederler, fiyat olarak bir bilgiye ihtiyacım var ürünlerin 2. el fiyatlarını tam olarak bilmemekteyim ama kendi kafamda tasarladığım bir kaç fiyat var, eğer istediğim fiyat dışında düşük fiyat bilgileri verilirse arabama takıp kullanırım :D
birde performans olarak nasıl değerlendirirsiniz bu cihazları iyi midir :?: kötü müdür :?:
şimdiden yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim, :evet:
darkbluedragon
DIY Audio Takipçisi

İl: Bursa

Ynt: Goldmaster Sw-305 & Harward HR-N305 nasıldır ne kadar

Okunmamış iletigönderen hoparlör » 11 Oca 2013, 13:18

Do-it-yourself!
Kendin yap, emek ver, öğren, geliştir, boz, düzelt, emek ver, uğraş, çöpe at, gene uğraş, kendin yap, kendi yaptığının hazzını duy, öğren ve paylaş :D

Hangi Çin'linin ürettiği çöpün ne işe yaradığının piyasa araştırması kimin ne işine yarayacak? :D

Çin'linin ürettiği herşey de çöp değil, dünyanın en kalitelisini de üretiyorlar ama biz en ucuz çöpü ithal ediyoruz. Herhalde kendimizi buna layık görüyoruz.
Çünkü emek vermeden, kalitelinin karşılığını ödemeden haybeden kazanmak istiyoruz.

Hazar döv beni, baksana kaşınıyorum :twisted:
hoparlör
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul

Okunmamış iletigönderen olc technics » 11 Oca 2013, 14:09

darkbluedragon;

Siz bu cihazları satıyor musunuz yoksa, forum üyelerinin fiyat araştırması yapmasını mı istiyorsunuz? Subwoofer ı 2.el olarak satan bir online site yok. Ama sıfırını şu linkten bulabilirsiniz;

http://www.hepsiburada.com/liste/goldmaster-sw-305-oto-subwoofer/productDetails.aspx?productId=otgldsw305&categoryId=26090

HARWARD HR-N305 oto ampl. 2.el linki;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-amfi-harward-hr-n305-65-tl-108505892/detay/

Kolay gelsin...
Kullanıcı avatarı
olc technics
DIY Audio Gurusu

İl: tekirdağ
Meslek: ha ha ha, please

Okunmamış iletigönderen darkbluedragon » 11 Oca 2013, 16:07

olc technics yazdı:darkbluedragon;

Siz bu cihazları satıyor musunuz yoksa, forum üyelerinin fiyat araştırması yapmasını mı istiyorsunuz? Subwoofer ı 2.el olarak satan bir online site yok. Ama sıfırını şu linkten bulabilirsiniz;

http://www.hepsiburada.com/liste/goldmaster-sw-305-oto-subwoofer/productDetails.aspx?productId=otgldsw305&categoryId=26090

HARWARD HR-N305 oto ampl. 2.el linki;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-amfi-harward-hr-n305-65-tl-108505892/detay/

Kolay gelsin...

abi bunlar elimde olan ürünler yani satıyorum, satarken çok düşük fiyata gitmesini istemediğim için böyle bir konu açtım ve elimdeki ürünlerin ne derece de kaliteli olduğunu merak etmiştim yeterince anlatamamışım demek ki :lol: kusuruma bakmayın :D

hoparlör yazdı:Do-it-yourself!
Kendin yap, emek ver, öğren, geliştir, boz, düzelt, emek ver, uğraş, çöpe at, gene uğraş, kendin yap, kendi yaptığının hazzını duy, öğren ve paylaş :D

Hangi Çin'linin ürettiği çöpün ne işe yaradığının piyasa araştırması kimin ne işine yarayacak? :D

Çin'linin ürettiği herşey de çöp değil, dünyanın en kalitelisini de üretiyorlar ama biz en ucuz çöpü ithal ediyoruz. Herhalde kendimizi buna layık görüyoruz.
Çünkü emek vermeden, kalitelinin karşılığını ödemeden haybeden kazanmak istiyoruz.

Hazar döv beni, baksana kaşınıyorum :twisted:

abi sende haklısın emek vermeden kullanılan her bir şey, kendi yaptığın bir şeyin hazzını vermez "Hangi Çin'linin ürettiği çöpün ne işe yaradığının piyasa araştırması kimin ne işine yarayacak? :D" demişsin benim işime yarayacak :D satmak istiyorum belki :D
darkbluedragon
DIY Audio Takipçisi

Okunmamış iletigönderen cagdasbay » 12 Oca 2013, 14:46

Yani yukarılarda deniyor ki, muhterem; "Kalite bekleme cihazdan. Satmak istediğin fiyatı ver. Alan olursa satarsın, olmazsa turşu yaparsın."
cagdasbay
DIY Audio Fanatiği

İl: muğla
Meslek: mak müh

Okunmamış iletigönderen darkbluedragon » 13 Oca 2013, 02:49

cagdasbay yazdı:Yani yukarılarda deniyor ki, muhterem; "Kalite bekleme cihazdan. Satmak istediğin fiyatı ver. Alan olursa satarsın, olmazsa turşu yaparsın."

anladık be muhterem, sen söylemesen ben anlayamayacaktım zaten :!: :!:
darkbluedragon
DIY Audio Takipçisi

Reklamlar

Hoparlörler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir