STK Toplu Dökümanı

Elektrik - Elektronik » Elektrik ve Elektronik ile alakalı programlar ve paylaşılan dokümanlar.

STK Toplu Dökümanı

Okunmamış iletigönderen e_cag » 28 Ekm 2009, 19:59

Elime geçen çıkma STK4362'nin verisini araştırırken, Datasheetcatalog'da STK'nın bilinmeyen yan üreticisi kaynaklı ekteki dökümana ulaştım. Benim tam aradığım dökümandı; tek tek datasheet indirip karşılaştırmaya çalışmadan tümünü yan yana görmek mümkün. Umarım faydalı olur.
Eklentiler
STK Series.pdf
(1.56 MiB) 589 defa indirildi
Yaptım yaptım kutulayamadım.
Kullanıcı avatarı
e_cag
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul
Meslek: Kimyager

Ynt: STK Toplu Dökümanı

Okunmamış iletigönderen Hazar » 28 Ekm 2009, 21:44

Bu çoğu kişinin aradığı bir doküman aslında. Teşekkürler paylaştığınız için.
Rüzgar ters esiyorsa, yelkenlerini rüzgar yönüne göre ayarlamaya bak; çünkü dünya çektiğin sıkıntılarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştıramadığınla ilgilenir.
ResimDIY Audio Türkiye Facebook Sayfası
Hazar
Site Sorumlusu
Site Sorumlusu

Okunmamış iletigönderen e_cag » 28 Ekm 2009, 21:56

Faydalı olursa ne mutlu. :)

Beni üzdü gerçi. Koskoca gövdeli 4362'nin sadece 2x10W olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğradım biraz. :D :D :D Televizyon şasesinden çıktı, şaşırmıştım ne işi var diye. Yersiz değilmiş. Menşeini de bilsem iyi olurdu. Lazım olan, kullanmak isteyen varsa gönderirim.
Yaptım yaptım kutulayamadım.
Kullanıcı avatarı
e_cag
DIY Audio Gurusu

Meslek: Kimyager

Okunmamış iletigönderen elektrosenol » 29 Ekm 2009, 13:44

Eh be neydi o stk 4362 küçükken çok kolon yakmıştım onla :D .Goldstar müzik setinin çıkış entegresiydi.Daha sonralarda uygulamasını yapmıştım ve aşırı voltaj denemesinde yakmıştım (70volt üzeri vermiştim) eskiden sesinin çok iyi olduğunu hatırlıyorum ,datasheet'indeki 2X10w yazısını görünce şaşırmıştım ne 10 wattı ya demiştim :) Plaketi hala durur.Hey gidi günler..
Steryo takılıyorum:)
Kullanıcı avatarı
elektrosenol
DIY Audio Fanatiği

Elektrik - Elektronik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir