visaton

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

visaton

Okunmamış iletigönderen infernus » 29 Tem 2008, 15:20

arkadaşlar herkese merhaba. elimde bulunan visaton marka hoparlörleri ihtiyacım ve toplayacak zamanım olmadığı için satıyorum. bi otosistem bayine gidip yok pahasına vermektense burda görüşlerinizi almak istedim. marka almanyada üretim yapan köklü bi firma. elimde 2 adet bass (100 watt rms - 23 cm) 2 adet mid 2 adet tiz ve 2 adet bu kabinler için tasarlanmış pasifcrossover var. basslar çift bobin zannedersem 8 ohmluk iki giriş ve bunların eşlenmesilylede 4 ohm dirençte çalışabiliyolar. basın birinin giriş bölümü kırık uğraşmadım yapıştırmaya resimde görülüyo zaten. midlerde yanaklar haşat durumda bobin ve konlarda hiçbir problem yok. yanakların onarılmasından anlayan varsa yapabilir. tizlerden birinin içerisindeki ince bağlantı teli kopuktu bunu sadece bantla tutturdum çalışır durumda uğraşmadım fazla tizlerin teki yaklaşık 300 400 gr falan bu arada. crossover tamamen sağlam sadece bağlantı kablolarından biri leğim bağlantısından çıktı leğimlenecek. ben tek tek hoparlöeri denedim hepsi çalışır durumda ancak sadece tizleri ve crossoverı kullanıyorum şuan. satış takas fikir hiç farketmez görüşlerinizi bekliyorum. teşekkürler.
Eklentiler
mid 1.jpg
bassmid.jpg
bass 3.jpg
bass 1.jpg
bass.jpg
Kullanıcı avatarı
infernus
Yeni Üye

İl: izmir
Meslek: öğretmen

Cevap: visaton

Okunmamış iletigönderen infernus » 29 Tem 2008, 15:26

bunlarda diğer resimler daha resim var ama çok uğraştırıyo eklemek isteyen olursa msnden yollayabilirim.
Kullanıcı avatarı
infernus
Yeni Üye

Okunmamış iletigönderen drhardware » 29 Tem 2008, 16:40

infernus yazdı:satış takas fikir hiç farketmez görüşlerinizi bekliyorum. teşekkürler.

O zaman satış bölümüne alalım dii mi hocam?
Kullanıcı avatarı
drhardware
Eski Site Sorumlusu

İl: Ankara

Okunmamış iletigönderen infernus » 29 Tem 2008, 16:44

ok dr hiç sorun değil. sanırım orası daha uygun olur heralde
Kullanıcı avatarı
infernus
Yeni Üye