STK4182-II Amplifikatör

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

STK4182-II Amplifikatör

Okunmamış iletigönderen e_cag » 12 May 2010, 23:39

STK4182 2x45W @ 0.4% THD. Datasheet şemasına göre (http://www.datasheetcatalog.org/datashe ... TK4182.pdf) yapıldı. Esasen eski müzik setinin çıkış katını yeniden topladım. Entegrenin yanı sıra bu satışta göndermeyi düşündüğüm soğutucu ve trafo da aynı müzik setinden. Baskı devreyi kendim tasarladım, bastım. Entegre dışındaki tüm parçaları yeni kullandım. Kısa devre koruması, hoparlör geciktirmesi ve giriş potansiyometresi yok. Ses açık ve net, çalışması ile ilgili sıkıntı yok. Tek eksiği (eksik sayılırsa o da) daha büyük giriş filtre kondansatörleri. Kart üzerinde yeterince yer ayırmadığımdan alttan eklenebilir.

Merakımı aldım, yeni projelere kaynak sağlamak ve evde yer açmak için göndermeyi düşünüyorum. Ampli kartı + resimlerde görülen soğutucu + trafo için kargo alıcıya ait olmak üzere 70TL istiyorum. Trafonun ampli beslemesinde kullanılacak 2x35VAC çıkışının yanında pre gibi uygulamalar için kullanılabilecek 2x19vAC çıkışı da mevcut.
Eklentiler
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
Yaptım yaptım kutulayamadım.
Kullanıcı avatarı
e_cag
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul
Meslek: Kimyager

Ynt: STK4182-II Amplifikatör