SES DEVRELERİ VE ÖZEL TASARIMLARIM

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

Ynt: SES DEVRELERİ VE ÖZEL TASARIMLARIM

Okunmamış iletigönderen cesmeali » 09 May 2014, 15:01

merhaba uzun zamandır siteye girmedim.elektroniğe ara verdim .konu baya eski fiyatlarda öyle.size yardımcı olmaya çalışırım.
bugün bi bakayım dedim.mesajınızı gördüm.pt2317 entegre var elimde.devre 1 tane var denemek için yapmıştım.sorunsuz calısıyor.
ayrıca bi arkadasın bana yolladığı çift taraflı hepoxy pt2317 için kartlar var 3 tane kadar.
dilerseniz size uygun fiyata yollayabilirim.
cesmeali
DIY Audio Takipçisi

İl: izmir
Meslek: turizm

Okunmamış iletigönderen ibrahim ata » 24 Mar 2015, 22:55

PT 2317 a digital entegre TON DEVRESİNİN PC KARTLARINDAN MİKTARLI OLARAK, MEVCUTSA ALMAK İSTİYORUM 0532 746 73 48 NOLU NUMARAMDAN LÜTFEN İLETİŞİM KURALIM , ARAYINIZ. İBRAHİM ATA
ibrahim ata
Yeni Üye

İl: ANKARA
Meslek: ELEK.MÜH

Okunmamış iletigönderen ibrahim ata » 26 Mar 2015, 07:29

SAYIN CESMEALİ BEY İNTERNETTEN HABERLEŞEMİYORUM LÜTFEN TELEFONUNUZU VERİN BEN ARAYAYIM BANA PT2317 ENTEGRE İÇİN ÇİFT YÖNLÜ MEVCUT EPOKSİ BASKI PC LERDEN GÖNDEREBİLİRSİNİZ SİZE NASIL ÖDEME YAPABİLİRM .AYRICA EKORAYZIR DEVRESİNDENDE İSTİYORUM YALNIZ ONUN ENTEGRESİ PT2389 ENTEGRE BENDE YOK ENTEGRESİNDENDE İSTİYORUM VARSA GÖNDEREBİLİRSİNİZ FİYATLARIDA HEMEN BİLDİRİNİZ ACİL TELEFON NUMARANIZIDA VERİRSENİZ DAHA KOLAY HABERLEŞİRİZ. EPOKSİ KARTLARININ FOTOĞRAFLARINI GÖRDÜM ONLARDAN OLABİLİR STK KARTLARINI İSTEMİYORUM . ACİL CEVAP BEKLİYORUM . HOŞÇA KALIN. İBRAHİM ATA.
ibrahim ata
Yeni Üye

İl: ANKARA
Meslek: ELEK.MÜH

Okunmamış iletigönderen cesmeali » 21 Nis 2015, 09:17

merhaba siteye uzun zamandır giremiyorum.şifre ile ilgili sorunlar yasıyordum.bu yüzden size birazz geç cevap verdiğim için kusura bakmassınız umarım.
devreleri güle güle kullanın.
cesmeali
DIY Audio Takipçisi

İl: izmir
Meslek: turizm

Önceki

Satılık

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi