Saund Lambalı Power Amfi

Satılık » Satılık malzeme ve ürünler için

Forum kuralları
Satılık'ta yalnızca,
  • Elektronik komponentler,

• Hazır veya demonte elektronik kitler

• Hoparlörler,

• Her çeşit elektronik cihaz kutuları,

• PCB ler,

• Elektronik kitapları,

• Ve diğer yardımcı malzeme ve ekipmanlar.

Satılıp/alınabilir. Bunlar dışında alım satım yapmak yasaktır.
Ayrıca ikinci el malzeme satanlar, sattıkları her türlü malzeme için "ÇALIŞIR" garantisi vermek zorundadır. Arızalı ürün satışı yapılamaz.
Konumuzla ilgili işletmelerin yine konumuzla ilgili ürünlerini tanıtmak için foruma ilan bırakabilmeleri için İlanlar bölümü mevcuttur.

Toplu malzeme satışı gibi ticari faaliyet yürütmek yasaktır. Bu tür talepler olursa ayrıca değerlendirilecektir.

Saund Lambalı Power Amfi

Okunmamış iletigönderen isa_olcer » 19 Ağu 2009, 20:57

150 wattdır. 8 ohm ve 4 ohm çıkışı vardır. vumetre ve ton kontrolü vardır. preamfi katında 4 lamba anfi katında 4 lamba bulunmaktadır tüm lambaları orjinaldir. çıkış katındaki lambalar RFT marka PL36 dır. tamirsizdir. en yüksek seste bile seste bozulma yoktur. nadir bir amfidir. diğer türk malı anfilerle karışılaştıra bilirsiniz. transistör olmadığı için yapılan lambalı anfilerden değildir. transistör varken kaliteli olsun diye lambalı olarak yapılmıştır. diğer bilgilerini sorabilirsiniz. fiyat 75 liradır. diğer resimleri için tıklayınız -> http://www.testcini47.tr.gg

SATILDI ilginiz için teşekkürler.

Resim

Resim

Resim
En son isa_olcer tarafından, 28 Ekm 2009, 23:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 değişiklik yapıldı.
isa_olcer
Yeni Üye

İl: Çorum
Meslek: Elektronik

Cevap: Saund Lambalı Power Amfi

Okunmamış iletigönderen isa_olcer » 22 Ağu 2009, 14:59

fiyat 200 lira oldu :evet: isteyen olursa çalışmayan anfilerde var onlarıda satabilirim.
isa_olcer
Yeni Üye

Okunmamış iletigönderen e154 » 23 Ağu 2009, 14:08

nakit 30 TL veririm
e154
DIY Audio Gurusu

İl: Ankara
Meslek: Elektrik Teknikeri

Okunmamış iletigönderen supernova » 23 Ağu 2009, 16:22

Valla bir günde 300 den 200 indiniz :D fiyatta muhtemelen elliye kadar iner diye bekliyorum :) Büyük olan trafonun voltaj ve güç özellikleri nedir?
"Başkalarının bilgisiyle bilgin olsak bile, kendi aklımız kadar akıllıyız."
Kullanıcı avatarı
supernova
DIY Audio Gurusu

İl: istanbul

Okunmamış iletigönderen isa_olcer » 23 Ağu 2009, 18:25

arkadaşlar şöyle söyleyim ben size diğer türk malı anfilerle karıştırmayınız. fiyatı kafamdan yazmadım araştırdım bu tip türk malı anfiler kaça satılıyor diye ona göre ortalama bir fiyat yazdım. ayrıca hurdacıdakiler genelde bozuk oluyor bu sağlam ve güçlü. 30 lira veren arkadaş zaten bu sitede en kötü lambaları 15-20 liraya satmıyorlarmı? indirim yapmasak kızarsınız yapsak yine söylenirsiniz :D eğer alan olmazsa bi arkadaşa hediye edeceğim. aşağıda bana gelen bir mesaj var onu okuyabilirsiniz. iyi günler iyi çalışmalar.

Gönderildi: 20 Ağustos 2009, 10:09
Kimden: mir
Kime: isa_olcer

Selam, elinizdeki 30 yıllık bir ampli, ve bir avrupalının iyi bir kopyasıdır. ve istanbulda yapılmış özel atelye imalatıdır.
Pazarlık payı var demişsiniz nedir ve lambaların adları nedir, çıkışlar ve pre ler.
isa_olcer
Yeni Üye

Okunmamış iletigönderen supernova » 23 Ağu 2009, 18:53

isa_olcer yazdı:arkadaşlar şöyle söyleyim ben size diğer türk malı anfilerle karıştırmayınız. fiyatı kafamdan yazmadım araştırdım bu tip türk malı anfiler kaça satılıyor diye ona göre ortalama bir fiyat yazdım. ayrıca hurdacıdakiler genelde bozuk oluyor bu sağlam ve güçlü. 30 lira veren arkadaş zaten bu sitede en kötü lambaları 15-20 liraya satmıyorlarmı? indirim yapmasak kızarsınız yapsak yine söylenirsiniz :D eğer alan olmazsa bi arkadaşa hediye edeceğim. aşağıda bana gelen bir mesaj var onu okuyabilirsiniz. iyi günler iyi çalışmalar.

Gönderildi: 20 Ağustos 2009, 10:09
Kimden: mir
Kime: isa_olcer

Selam, elinizdeki 30 yıllık bir ampli, ve bir avrupalının iyi bir kopyasıdır. ve istanbulda yapılmış özel atelye imalatıdır.
Pazarlık payı var demişsiniz nedir ve lambaların adları nedir, çıkışlar ve pre ler.

Haklısınız indirim yapıncada söleniyo gibi olduk ama fiyat baya bir düşer gibi geliyorda insana bukadar hızlı düşüş olunca :D
Kullanıcı avatarı
supernova
DIY Audio Gurusu

Reklamlar

Okunmamış iletigönderen isa_olcer » 23 Ağu 2009, 18:55

benim bu siteye ilan verme sebebim kıymetini bilecek kişilerin alması istememdir.
isa_olcer
Yeni Üye

Okunmamış iletigönderen supernova » 23 Ağu 2009, 19:02

isa_olcer yazdı:benim bu siteye ilan verme sebebim kıymetini bilecek kişilerin alması istememdir.

Evet ürün zaten biraz da bu tarz cihazların koleksiyonunu yapan yada ne biliim extrem bir ilgi duyanlara hitap ediyor.300 tl ( 200 ) tl de az para değil bu zamanda çok kişinin içine sinmeyebilir.Daha bilenen,temiz sesini daha önce duyduğu nasıl olduğunu bildiği bişeye verir o parayı..Her iki tarafta memnun kalır umarım satıştan,kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
supernova
DIY Audio Gurusu

Okunmamış iletigönderen fixxxxxer » 23 Ağu 2009, 19:13

Stereo olsa durmaz, mono olması dezavantaj... Stereo olsa almıştım 200 liraya... Mono sadece koleksiyonluk işe yarar...
Kullanıcı avatarı
fixxxxxer
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul
Meslek: Öğrenci

Okunmamış iletigönderen isa_olcer » 23 Ağu 2009, 21:15

dediğinize katılıyorum mesela evde sinema sistemin subwooferini sürmek için kullanılabilir. pazarlık payı vardır.
isa_olcer
Yeni Üye

Sonraki

Satılık

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir