NoyMark 2x125W single ended monoblok amplifikator

Projeleriniz » Elinizde olan veya hazırladığınız projelerinizi ayrıntılı açıklama ve resimleriyle beraber gönderin; ana sayfamızda isminizle beraber yayınlayalım. Ayrıntılı bilgi Haberler ve Duyurular forumunda mevcuttur.

Cevap: NoyMark 2x125W single ended monoblok amplifikator

Okunmamış iletigönderen noyan » 05 Haz 2009, 19:36

elektrosenol yazdı:güle güle dinleyin sn. noyan hocam elinize sağlık çok güzel olmuş.bi benzerini ben söyleyecektim set amplifikatörünüz wawac firmasının imal ettiklerine benziyo.bi konudada size tamamen katılıyorum insanlar dediğiniz gibi ekonomik durumdanmı bilgi durumundanmı olsa çok basit şeylerle uğraşıyor(kimse üzerine alınmasın)değerlendirme yapıyorum kendimce bazen fabrikaların fabrikasyon ürünlerine karşılık bizim diy olarak ürettiğimiz cihazlar bazen onların yanında basit kalabiliyor(sistemi özeelliği vs. olarak).bende bu konuda biraz daha zorun üzerine gidilmesi kanısındayım ama yine dediğim gibi insanların ekonomik durumları ve bu işe zaman ayırabilmeleri kolay değil tabiki ama herşeyin zamanla olabileceğine çoğu kişinin inandığı gibi bende inanıyorum elleriniz dert görmesin kolay gelsin.

Tesekkurederim... Zoru basarip citayi iyice yukselttigimin farkindayim. Diger yandan bundan sonra nasil bir amfi yapacagimi da sasirmis durumdayim :lol: Belki GM60 veya GM100 ile yapilabilecek bir single ended triode amplifier olabilir :roll:
Lambaylakalin!
En son noyan tarafından, 26 Kas 2009, 02:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
noyan
DIY Audio Takipçisi

Okunmamış iletigönderen fixxxxxer » 05 Haz 2009, 19:38

Noyan hocam bunları ticari amaçla mı yapıyorsunuz yoksa keyif için mi?
Kullanıcı avatarı
fixxxxxer
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul
Meslek: Öğrenci

Okunmamış iletigönderen noyan » 05 Haz 2009, 19:58

Lambali cihazlar benim hastalik seklinde bir hobim. Ugrasmadan duramiyorum :D . Bunlari simdilik hobim oldugu icin ticari degil kendim muzik dinlemek icin yapiyorum ama bir onceki GM70 set calismami bir arkadasim cok begenip almak isteyince verdim iyi de oldu bu sekilde yeni calismami finanse edebildim. Yeni calismalara kaynak olusturmak acisindan bu cok faydali oluyor aksi halde insan nereye kadar gidebilir siz dusunun :roll: ..
Lambaylakalin!
noyan
DIY Audio Takipçisi

Okunmamış iletigönderen e154 » 05 Haz 2009, 21:24

yapım aşamasıda paylaşılsa daha faydalı olacağnı umuyorum
e154
DIY Audio Gurusu

İl: Ankara
Meslek: Elektrik Teknikeri

Okunmamış iletigönderen bykoz » 15 Haz 2009, 22:50

noyan yazdı:Lambali cihazlar benim hastalik seklinde bir hobim. Ugrasmadan duramiyorum :D . Bunlari simdilik hobim oldugu icin ticari degil kendim muzik dinlemek icin yapiyorum ama bir onceki GM70 set calismami bir arkadasim cok begenip almak isteyince verdim iyi de oldu bu sekilde yeni calismami finanse edebildim. Yeni calismalara kaynak olusturmak acisindan bu cok faydali oluyor aksi halde insan nereye kadar gidebilir siz dusunun :roll: ..
Lambaylakalin!

Tebrıkler, elınıze sağlık, kıskandırıyorsunuz bızı. yolunuz açık, havanız sıcak olsun.

Bursa dan selamlar...

mehmet
bykoz
DIY Audio Fanatiği

İl: BURSA
Meslek: AUDIO & VIDEO SERVİCE

Okunmamış iletigönderen noyan » 20 Haz 2009, 18:42

Tesekkürler. İnternette çok araştırdım bulurmuyum diye ama benzer bir amfiyi Wavac firması dışında sadece bir kişinin daha yapmış olduğunu gördum o kadar. O bakımdan Türkiyemizin adını yurtdışında duyurmak açısından da çok iyi olduğunu düşünüyorum. 833 meraklıları nette araştırırken Türkiye'den çılgın birilerinin bu işi onlardan önce başardığını göruyorlar...
Yazdığınız gibi gibi 833 monoblock set amplifier lar çalışırken havam ister istemez ısınıyor :) Yolunuz düşerse dinlemeye beklerim. Yapmakta olduğum DAC ünitesi ile sizden aldığım Alps motorlu potu bir kutuya monte edip işi bitireceğim.
Lambaylakalın!
noyan
DIY Audio Takipçisi

Reklamlar

Ynt: NoyMark 2x125W single ended monoblok amplifikator

Okunmamış iletigönderen errör » 19 Tem 2011, 23:03

sevgili noyan sizi stereomecmuasındada takip ediyorum çalışmalarınız insanın ufkunu açıyor işçilik ve tasarım açısındanda diy çalışmalara referans oluşturuyor , yeni çalışmalarınızı bekliyoruz :D
Kullanıcı avatarı
errör
DIY Audio Fanatiği

İl: istanbul
Meslek: bilgiişlem.

Önceki

Projeleriniz

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi