İlk proje; LM3886 Gain Clone

Projelerimiz » DIY Audio Türkiye ekibi tarafından geliştirilen projeler.

01.02.2007 tarihinde silicon yazdı:

İletigönderen Yorum Robotu » 12 Haz 2008, 23:28

Hayırlı olsun.Eminim çok daha başarılı çalışmalara imza atacaksınız.
İyi Çalışmalar.
Yorum Robotu

03.02.2007 tarihinde Hazar yazdı:

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Kısa zamanda farklı projelerimiz de eklenecektir. Bizden ayrılmayın :selam:
Yorum Robotu

03.02.2007 tarihinde r2d2droids yazdı:

hayırlı olsun arkadaşlar. site gayet güzel olmuş. iyi çalışmalar diliyorum tüm sesçilere. kolay gelsin...
Yorum Robotu

18.02.2007 tarihinde tamircihasan yazdı:

arkadaşlar bu entegre stk serisinden sonra piyasaya çıkmıştır yani son teknoloji bir entegredir ve birçok stk ve tda ya kafa tutabilir. başka forumlarda bunun tartışması yaşandı ama bu sitedeki kişilerin gerçek hi-fi dinleyicisi olduklarını bildiğim için lm nin kalitesini alayacaklarını biliyorum. gerçekten güzel çalışma sağolun
Yorum Robotu

19.02.2007 tarihinde Dreamer yazdı:

Hayırlı olsun. Artık bizimde bi sitemiz var.. İyi Çalışöalar..... :)
Yorum Robotu

22.02.2007 tarihinde hüseyin yazdı:

devam

- Bir tanesi de yetiyor -
Yorum Robotu

Reklamlar

22.02.2007 tarihinde VELI yazdı:

:) :bilmem: :D 8) :cry:
- Lütfen sadece gülücüklerden oluşan mesajlar bırakmayın. Yazacak birşey bulamadıysanız, basitçe yazmayabilirsiniz. -
Yorum Robotu

01.03.2007 tarihinde onder yazdı:

genc beyınlere hıtap edebılecek bır sıte olmaya aday.bravo basarılarınızın devamını dılerım :)
Yorum Robotu

02.03.2007 tarihinde yusuf117 yazdı:

gerçekten çok basitleştirilmiş diğer sitelerde baskı devre gördukmu semanın yanında seviniyoduk
hatta calısıp calısmadıgı hakkında bi bilgimiz bile olmuyodu

fakat resmen kesin bi devre yayınlamıssınız kutlarım
Yorum Robotu

06.08.2007 tarihinde Dr.Hardware yazdı:

Mehmet Salih dostum,

Öncelikle "tamirci hasan ın sitesindekini yaptım" demişsin. Tamirci Hasan'ın bir sitesi olduğunu öğrenmiş olduk böylece. Ama o sitedeki versiyondan haberim yoktu doğrusu.
Neyse aynı devreyse (veya farklıysa da) girişlerini paralel bağlayıp her birinin çıkışına 0,1ohm 5W lık taş direnç bağlayıp birleştirmen lazım yani paralel bağlaman gerekir. Faz tersleyip köprü bağlarsan yük 2 ohma düşeceğinden sorun yaşanır. Ama paralel bağlarsan 4 ohm yük için +/- 35v beslemeyle yaklaşık 150W RMS güç alırsın. Bu da sanırım yeter. Aslında devre bu haliyle subwooferler için oldukça uygun. Çünkü bass bost geri beslemesi var. Tamirci Hasan'ın sitesindekindeki var mı bilmem.
Neyse, forum kısmımızda benim dizaynım olan bir subwoofer filtresi ve bass boost devresi var onu uygulayıp girişleri dediğim gibi paralelllersen iyi sonuç alırsın.
Bu tür konuları forum kısmında tartışmamız gerekiyor.
Kolay gelsin.
Yorum Robotu

ÖncekiSonraki

Projelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir