Sistem saati: 04 Oca 2023, 20:16

News News of Toplu Alım ve PCB

Site map of Toplu Alım ve PCB » Forum : Toplu Alım ve PCB

Forumca toplu malzeme alımı ve proje PCB'leri toplu satışı haberleri.

sapphire amp için pcb hazır almak isteyenler buraya

arkadaşlar linkteki amfim için toplu pcb sparişi verdim almak isteyen arkadaşlar buradan bana ulaşsınlar. pcb ler haftaya elimde olur .
tane fiyatı 30 lira
transistor-mosfet-amplifikator/yeni-current-feedback-amfi-tasarimim-t1752.html
10x30 boyutunda çift yüzlü delik içi kaplamalı epoxy plaket . eğer toplu alım olursa biraz daha indirim yapabilirim (20 tane ve üzeri için 25 lira )

çift yüzlü pcb dosyası :
sapphire yeni.zip
Read more : sapphire amp için pcb hazır almak isteyenler buraya | Gösterim : 1321 | Cevaplar : 4

Satılık lm3886 entegreler farnelden gelme orijinal

Merhaba arkadaşlar,
Farnelden Spariş verdiğimi daha önce burdan duyurmuştum.elimde 25 adet lm3886 mevcuttur. 5 adeti forumdan arkadaşlara satılmıştır. 3-5 tanesini de kendime ayıracağım geri kalanlar da ihtiyacı olanlara gönderilecektir.İlgilenenler bana özelden ulaşabilirler.
email: [email protected]
tel: 0537 603 78 30

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

host images

Read more : Satılık lm3886 entegreler farnelden gelme orijinal | Gösterim : 4174 | Cevaplar : 10

ras pcb talebi

Merhaba ,

Ras 100 veya 32 pcb'si olan varmı elinde baskıydı asitti uğraşmak istemiyorumda

İyi seneler
Read more : ras pcb talebi | Gösterim : 1146 | Cevaplar : 0

SAP15P-SAP15N

Merhaba arkadaşlar,
2 çift sap15 almayı düşündüğüm için düzgün,yeri yurdu belli bir yurtdışı firmadan fiyat aldım.projelerinizde kullanmak üzere ihtiyacı olanlar birleşerek oldukca uygun olan bu fiyattan alabiliriz.bu başlık altında ihtaçlar min 10 çifti geçer ise alım yapalım derim,
teklif aşağıdadır.ilgilenenler bildirebilir.

Dear Mr caglar maloglu,

Thanks for your enquiry! How are you?

Well to inform you,we have items SAP15N/SAP15P large in stock!

For the item informations as follow:

1.Part No.:SAP15N/SAP15P

2.Brand:SANKEN

3.Qty:10 pair

4.Price:4.4104usd/pcs,8.8207usd/pair

They ...
Read more : SAP15P-SAP15N | Gösterim : 2736 | Cevaplar : 10

Orjinal 2sk170-2sj74

Orjinal 2sk170 ve 2sj74 alabileceğimiz güvenilir bir satıcı önerebilirmisiniz.Toplu bir alım yapmayı düşünürmüsünüz?
Read more : Orjinal 2sk170-2sj74 | Gösterim : 1616 | Cevaplar : 7

Tormak Trafo

Başta RAS32 olmak üzere çeşitli projelerimiz için Tormak'tan trafo alıyoruz.

Fiyatları burada açıkca vermek istemiyorum, özel fiyat aldım, eğer belirli bir sayı tutturursak extra indirim de alma sözüm vardı. Dolayısı ile ne tip tarfolar istediğimizi burada belirtelim, asıl fiyatlarını ÖM olarak talep edenlere göndereceğim, burada fikriniz olması açısından liste fiyatı veriyorum. Bu toplu alım haftaya Çarşamba'ya Salı'ya kadar sonuçlanmalı, haftasonuna kadar alıp bu işi bitirelim. Dolayısı ile daha sonra toplu alım olmayacak, dileyenler kendi fiyatlarını ...
Read more : Tormak Trafo | Gösterim : 10872 | Cevaplar : 93

Digikey

Digikey'den çeşitli alımlar yapmak niyetindeyim.

Sipariş vermek isteyenler varsa digijey.com'dan kataloglara bakıp bayram sonuna kadar bildirebilirler. Fazla adetli ve hacimli olmamak kaydıyla özellikle kondansatör ve yarı iletken taleperinizi kargoya ekleyebiliriz. Tek başına getirmektense kargoyu bölüşmek daha mantıklı görünüyor.
Read more : Digikey | Gösterim : 5238 | Cevaplar : 16

Linear'dan almaya çalıştığım sample'lar...

Arkadaşlar geçen günlerde lineardan sample istedim , mail vs. falan görünürde sorun yok ancak status(durum) pending(beklemede) olarak gözüküyor.daha önce elbet lineardan sample isteyen olmuştur , böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu?

Resim
Read more : Linear'dan almaya çalıştığım sample'lar... | Gösterim : 995 | Cevaplar : 1

Genel Toplu Alım Listesi?

Sabit bir başlık altında acelesi olmayan yurtdışı siparişlerimiz toplansa, herkes acelesi olmayan ihtiyaçlarını yazsa belli tutarı yakalayınca organize olup alım yapsak???

Mesela spor olsun diye Cmoy kulaklık amplifikatörü yapmak üzere 1-2 adet TLE2426 almayı düşünüyorum bir ara. Tabii birşey tutmuyor. Farnell TR (yurtdışı Farnell, yetkili distribütör olarak yıldırım Elektronik'e yönlendiriyor), başka bir başlık altında bahsi geçtiği üzere 100 EURO (yoksa Sterlin mi?)'nun altındaki siparişlerde 15 EUR (veya Sterlin) sabit kargo gümrük ıvır zıvır ücreti istiyor ...
Read more : Genel Toplu Alım Listesi? | Gösterim : 2247 | Cevaplar : 15

Toplu LM3886 PCB alımı.

Ebay de dolaşırken bunu buldum satıcı 30$ ve üzerine kargo ücreti benden diyor.
Ben bir çift alırım. Siz ne dersiniz?
Ampli PCB
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... AQ:US:1123

PSU PCB
http://cgi.ebay.com/Amplifier-power-sup ... 7C294%3A30

Resim

Resim

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sipariş 13 Temmuz'da verilecek. O zamana kadar katılmak isteyen katılabilir.
TDA7294= 2 tane
fixxxxxer= 2 tane + 1 Adet PSU PCB Elden verilecek
e154= 2 tane ...
Read more : Toplu LM3886 PCB alımı. | Gösterim : 8175 | Cevaplar : 61

İstatistik

Toplam 26286 ileti • Toplam 2145 konu • Toplam 947 üye