Sistem saati: 04 Oca 2023, 20:16

News News of DIY Audio Türkiye Forum

Site map of DIY Audio Türkiye Forum » Forum : DIY Audio Türkiye Forum

Ev yapımı ses devreleri tartışma platformu

Damlamaya başladık :D

Haydi bismillah :D DH'de Liu Kang ismiyle yazıyorum gerçi burda elektorronikçi diye seçtim. Burda da güzel bir ortam oluşacak inşallah. Ha, DH'deki smileyleri transfer edin süper olur :mrgreen: Hayırlı uğurlu olsun bakalım. :wink:
Read more : Damlamaya başladık :D | Gösterim : 8536 | Cevaplar : 46 | Forum : Kendinizi Tanıtın

İlk projemiz LM3886 GC hayırlı olsun.

Evett. Sonunda ilk projemizi realize ettik dostlar.
Üyelerimizin hızlı bir şekilde bu projeyi yapmak isteyeceklerini düşünerek bazı ek bilgiler vermek istiyorum;

1- Sahte entegreler şu aralar piyasada bol miktarda mevcut. Dikkatli olalım. Fabrika çıkış fiyatı 3$ olan bir entegreyi kimse 7-8$ dan aşağı satamaz, kriterimiz bu olsun. Emin olmak ve emeklerinizin boşa gitmesini engellemek istiyorsanız Elkatek, Farnel ve RS-Netes gibi uluslararası firmalardan sipariş vermenizi öneririm.
2- Montaj kurallarına dikkat edelim.
3- İlk çalıştırmada trafonun şebeke ...
Read more : İlk projemiz LM3886 GC hayırlı olsun. | Gösterim : 4222 | Cevaplar : 17 | Forum : Entegreli Güç Yükselteçleri

DIYAudio Türkiye Web sitesi ve Forumu açılmıştır.

Duyurmamızdan neredeyse iki ay geçti açana kadar. Ne deseniz haklısınız, yoğunluğun gözü kör olsun :), vakit bulup da ilgileninceye kadar bu kadar süre geçti. Ama, şu an buradayız. Sitedeki birkaç eksiğimiz haricinde tam yol ileri devam ediyoruz. Bu aşamada sizin ilginiz ve desteğiniz çok önemli. Siz de elektroniğe gönül vermiş biri olarak, kendi yaptığınız devreleri paylaşın, katkıda bulunun.

Her ne kadar çalışır gözükse de, sitenin altyapısı hazır ...
Read more : DIYAudio Türkiye Web sitesi ve Forumu açılmıştır. | Gösterim : 15489 | Cevaplar : 3 | Forum : Haberler ve Duyurular

İstatistik

Toplam 26286 ileti • Toplam 2145 konu • Toplam 947 üye