Damlamaya başladık :D

Okunmamış iletigönderen hifici » 06 Mar 2007, 04:28

Merhaba, ben hifici. :)
Elektronik ve ses sistemleri ilgi alanımda olan konulardır. Forumdan birşeyler öğrenme imkanımız olursa (Özellikle DIY Projeler Hakkında) çok memnun olurum.
hifici
Yeni Üye

class d

Okunmamış iletigönderen umut1001 » 13 Mar 2007, 20:18

ben ümit elektronik mühendisliği son sınıf okuyorum..dijital amfilere(class d veya class t) ilgi duyuyorum ayrıca bitirme ödevim de bir dijital amfi tasarımı..meraklı olan arkdaşları bekliyorum
umut1001

Okunmamış iletigönderen farfisa » 22 Nis 2007, 21:47

herkese selamlar ben istanbul karaköyden barış 25 yıllık seslendirmeciyim istanbuldaki pek çok amlifikatör imalathanesinde çalıştım sonrada kendi yerimi kurdum amplifikatörler ve pikap üzerine deneyimlerimi sizlerle paylaşabilirim
farfisa
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul
Meslek: Bilgisayar müh. Hifi tamircisi

Okunmamış iletigönderen neonixie » 23 Nis 2007, 01:35

selamlar türkiyenin en karekterli DIY paylaşım sitesi olacak tabii buradaki herkesin katkılarıda şart ben özellikle lambalı diy projeleriyle ilgileniyorum lamba sever arkadaşlarla projelerimi önümüzdeki günlerde paylaşacağım birde şu sayfalara rahatça girebilsem :?
Kullanıcı avatarı
neonixie
Yeni Üye

Okunmamış iletigönderen berat23 » 23 Nis 2007, 18:53

arkadaşlar hoşgeldiniz

@neonixie

benimde lambalara karşı büyük bi ilgim var
berat23
DIY Audio Fanatiği

Okunmamış iletigönderen Hazar » 23 Nis 2007, 19:16

neonixie yazdı:selamlar türkiyenin en karekterli DIY paylaşım sitesi olacak tabii buradaki herkesin katkılarıda şart ben özellikle lambalı diy projeleriyle ilgileniyorum lamba sever arkadaşlarla projelerimi önümüzdeki günlerde paylaşacağım birde şu sayfalara rahatça girebilsem :?

Sayfalarla alakalı ne tarz sorunlarınız var? Bunları benimle paylaşırsanız düzelmek için uğraşabilirim. Sadece size değil, herkese bu sözüm, çünkü taşınma vesaire gibi durumlardan geçtik. Stabil olmayan veya bozuk birşey gördüğünüzde lütfen haber verin.
Rüzgar ters esiyorsa, yelkenlerini rüzgar yönüne göre ayarlamaya bak; çünkü dünya çektiğin sıkıntılarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştıramadığınla ilgilenir.
ResimDIY Audio Türkiye Facebook Sayfası
Hazar
Site Sorumlusu
Site Sorumlusu

Reklamlar

Okunmamış iletigönderen neonixie » 23 Nis 2007, 23:40

hazar üstadım benim sorunum zaten çok ii bilgisayar kullanamıyorum iki saatte harflerin yerini arıyorum sonra bu mesaj gönderme panolarını kullanırken bilmediğim birsürü düğmeler vs var zaten bunlarla cebellestiğim yetmiyor gibi birdegönder butonuna ne zaman bassam mesaj gitmiyor ve siliniyor haydaaa birdaha yazıyorum yani eziyet oluyor şimdi kolayını buldum sağtık yapıp mesajı kopyalıyorum :) sonrada gönder diyorum gidene kadar aynı deneme neticesi en sonunda gidiyor :)
zaten iki gün önce drhardware ye mesay attım bitirme aşamasına girdiğim heranını kare kare fotoladığım stereo 2x50w lık lambalı bir anfi yaptım 25 tane direnç eksiğim kaldı onları bekliyorum geldiğinde bütün şema kare kare yapım aşaması ve akort etmesi ni anlatıp bunları mail halinde site yöneticisi olan bu arkadaşa vereyim o yayınlasın çünkü dedim ya ben nasıl resim koyabileceğimi bile bilmiyorum

berat kardeş mesajını okudum paylaşıma hazırım ne yapmak istiyorsan elimden gelen desteği gösteririm ben aslında radyo amatörüyüm yaklaşık elektronik 25 yıllık hobim lambalı tekniğinde epey pratiğim var forumu meşgul etmemek için istersen özel mesaj gönderebilirsin mailim mesaja açık
Kullanıcı avatarı
neonixie
Yeni Üye

Okunmamış iletigönderen Hazar » 23 Nis 2007, 23:55

neonixie paylaşımlarını bekliyoruz. Mailini hem drhardware hem de bana gönderirsen iyi olur, makale ekleme işleriyle ben uğraşıyorum.
Rüzgar ters esiyorsa, yelkenlerini rüzgar yönüne göre ayarlamaya bak; çünkü dünya çektiğin sıkıntılarla değil, gemiyi limana ulaştırıp ulaştıramadığınla ilgilenir.
ResimDIY Audio Türkiye Facebook Sayfası
Hazar
Site Sorumlusu
Site Sorumlusu

Okunmamış iletigönderen Sedat » 24 Nis 2007, 23:06

Merhaba arkadaşlar! Diy konusunda yeniyim elektroniği çok iyi bilmesemde bazı parçaları bulmak çooook zorda olsa!(giriş trafoları gibi) gücümün,sabrımın ve tabiki desteğinizin yettiği kadarıyla bu hobiyi devam ettirmeyi düşünüyorum. stüdyo cihazlarıyla ilgililenenler varsa elimde tüm dünyaya kendini kabul ettirmiş ve özellikle tercih edilen birçok firmanın cihazlarının şemaları ve pcbleri de var paylaşabilirim
Sedat
Yeni Üye

Okunmamış iletigönderen sanalabift » 02 May 2007, 00:19

Selam ben sanalabift Kocaeli Üniversitesi GMYO öğrencisiyim inşallah elektronik teknikeri olucam aranızdayım SAYGILAR
sanalabift
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Kendinizi Tanıtın

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir