Kule hoparlör için tavsiye

Hoparlörler » Tweeter(tiz), mid-range(orta sesler), woofer ve subwoofer'lar hakkındaki tüm soru(n)lar

Kule hoparlör için tavsiye

Okunmamış iletigönderen _ahmet » 07 Ağu 2014, 19:59

Bu aralar kule tipi hoparlörlere bakıyorum ancak fiyat olarak beni aşıyorlar önceleri hoparlör satın alıp kabinlerini kendim yapıyordum yaklaşık 4 yıldır kendi yaptığım hoparlörleri kullanıyorum ancak artık hem ses hemde görüntü olarak tatmin edecek hoparlörler almak istiyorum maksimum 500 biraz zorlarsak 600 tl kadar hoparlör baktım ama pek bişey bulamadım karaköyde baktığım dükkanlar çıkma müzik seti hoparlörü gösterdiler arkama bile bakmadan geri döndüm :) daha önceleri hoparlörlerimi kendim yaptığım için markalardan pek anlamıyorum bana ne önerirsiniz ? kullanacağım oda 13 m²
_ahmet
DIY Audio Takipçisi

İl: istanbul

Ynt: Kule hoparlör için tavsiye

Okunmamış iletigönderen hoparlör » 28 Ağu 2014, 16:36

Tavsiyem kitaplık tipi ya da studio monitörü cinsi kaliteli bir çift hoparlör almanız. Fiyatlar 1000 TL aşağısında 600-900 arası iyi markalar da var.

13 m2 için fazlasıyla iş göreceklerdir.

Hem artık Karaköy'de hoparlör Çin malı bazı ıvır zıvır dışında bulunmuyor. Seslendirme amaçlı olanları da pek bütçenize uymaz .
hoparlör
DIY Audio Gurusu

İl: İstanbul

Ynt: Kule hoparlör için tavsiye

Okunmamış iletigönderen zunda » 29 Ağu 2014, 22:22

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 1547/detay satıcı kütahyada bu hoparlörü dinledim yerinde elinde baya çeşit de var isterseniz görüşün begeneceksiniz kasa çok az deforme ama sürücüler pırıl pırıl ben bu satıcıdan yerinde deneyerek paynır hoparlörü aldım scott vokallerde çok başarılı alternatif olarak degerlendirebilirsin yine begendiğin ürün olursa gider test edebilirim.
Kullanıcı avatarı
zunda
DIY Audio Gurusu

İl: kütahya
Meslek: revizör.

Hoparlörler

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 0 misafir