100W Apex A9 Amfi yardım

Amplifikatörler » Hoparlör amplifikatörleri, preamplifikatörler hakkında soru ve incelemeleriniz...

100W Apex A9 Amfi yardım

Okunmamış iletigönderen AlternanSS » 16 Haziran 2017, 15:45

Apex AX9.png

Arkadaşlar Merhaba yeniyim aranızda.İlk defa kendime amfi yapıcağım ama sizden bazı teknik terimler hakkında bilgi istiyorum ne olduğuna dair elektrik-elektronik bilgim ehh yeteri kadar var ama ingilizce özürlüsüyüm...

in sgnd bizim girişimiz onu biliyorum çözdüm pgnd nedir onu çözemedim out zaten hoparlöre gidecek + - ler ise besleme doğrumu anladım ?

Sitede vardı burda ama bu son rev edilmiş hali herhalde emin değilim araştırdım baya bugün

http://www.diyaudio.com/ sitesinden alıntıdır.
Eklentiler
Apex AX9 1.03 Copper 2 X 3 layout.pdf
(125.03 KiB) 8 defa indirildi
Apex AX9 1.03 Copper Single layout.pdf
(21.29 KiB) 6 defa indirildi
Apex AX9 1.03 Top View.pdf
(50.84 KiB) 6 defa indirildi
Apex AX9 1.03 Top View.pdf
(50.84 KiB) 5 defa indirildi
AlternanSS
Yeni Üye

İl: İZMİR

Ynt: 100W Apex A9 Amfi yardım

Okunmamış iletigönderen zunda » 16 Haziran 2017, 21:40

hoş geldin kardeşim iyi bir seçim apex a9 bir zaman öncede ahmet arkadaş 50 watt amfi önerisi istemişti diger versiyonu eklemiştim oraya mosfett çıkışlı tasarımdı sorulara gelirsek dediğiniz gibi in,gnd sinyal canlı uç ve şase baglantısı ,pgnd ise 2*35vdc simetrik besleme olduğundan güç şase baglantısı yapacagınız yerdir önceki başlığıda ekliyorum incelerseniz faydalı olacacaktır kolay gelsin transistor-mosfet-amplifikator/50watt-hifi-devre-istegi-t2214.html
Kullanıcı avatarı
zunda
DIY Audio Gurusu

İl: kütahya
Meslek: revizör.

Amplifikatörler

• Bu konular da ilginizi çekebilir:
    Cevaplar
    Gösterim
    Son ileti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Yahoo [Bot] ve 1 misafir